Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Wanda89
Posty: 174
Rejestracja: ndz kwie 05, 2020 4:19 pm

Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: Wanda89 »

Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?
Macie może jakieś swoje sprawdzone miejsca, sklepy, dyskonty itd, w których zawsze trafiają wam się promo ceny i prezenty dla dzieciaków z takich naprawdę fajnych?
Śledzę sobie teraz gazetki promocyjne na święta - tutaj, i tak zaczynam coraz częściej przeglądać, żeby miec szybko informacje co jaki sklep wprowadza z tych gazetkowych, bo w zeszłym roku ładnie na tym wyszliśmy, ale jak możecie jeszcze podsunąć jakieś Wasze metody właśnie na tanie prezenty z pomysłem, to będziemy wdzięczni za podpowiedzi.

A w ogóle kupujecie już czy czekacie na ostatnią chwilę?
sabina11
Posty: 43
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:30 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: sabina11 »

Tak na prawdę w dzisiejszych czasach wszystko może być prezentem,zależy to jedynie od naszej inwencji twórczej,pomysłowości i tego czego dana osoba akurat potrzebuje.Fajnym i niebanalnym prezentem,może okazać się ramka na rodzinne zdjęcia.W sklepie aluramy/pl dostaniemy ją bez problemu w wielu rozmiarach,kolorach,z różnych tworzyw.
Sklep jest doskonale wyposażony,każdy znajdzie w nim ramkę,którą z łatwością dopasuje do swoich wnętrz.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: spalony »

Nie wiem jak jest u was, ale u mnie najwiecej wydaje się na prezenty dla dzieci. Ale nie tym razem. Zobaczcie tu taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dzieci-pod-choinke To bardzo fajna oferta na prezenty dla dzieci w różnym wieku. Są tu gry, zabawki, klocki itp. A ceny bardzo niskie - promocyjne.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: stylowa »

Moim zdaniem całkiem fajnym pomysłem na prezent świąteczny dla kobiety może być jakiś ładny, wyjątkowy perfum ;) Co powiecie na zapachy YS Laurent Baby Doll, taki jak na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/ys-laurent-baby-doll.html? Ja bardzo bym się ucieszyła z takiego podarunku - nie dość, że ślicznie pachnie, to ma jeszcze bardzo ładny flakonik ;)
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: Renata »

Ja mam ulubioną księgarrnię i tu zawsze znajduję dobre propozycje na prezent. Dla syna wybrałam tą ofertę tu taniaksiazka/pl/lego-harry-potter-magiczny-rok-p-1449449.html A ponieważ jest fanem Harry Pottera i książki fantasy, to to jest dobra propozycja na prezent dla nigo.
balbina
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:07 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: balbina »

Fajnym pomysłem na prezent może być kurs rysunku.Szkoła rysunku i malarstwa organizując go,oferuje nie tylko doświadczenie swoich nauczycieli,ale też zaangażowanie i pasję,którą chętnie się dzielą z kursantami.
kurs malarstwa kraków może okazać się świetną inspiracją,może spowodować,że odkryjemy w sobie zamiłowanie do sztuki,do tego co piękne i niezwykłe.Dzięki takiemu prezentowi,sztuka może stać się naszym hobby.
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: balbo »

Jeśli poszukujecie idealnych prezentów dla dzieci, to na pewno warto rozejrzeć się w sklepie frogles/pl. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Mają tam upominki dla dzieci praktycznie w każdym wieku. Można więc z powodzeniem zrobić kompleksowe zakupy. Myślę, że jest tam sporo ciekawych pomysłów na prezent.
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: WioLka34 »

U mnie to już tradycja, że prezentów świątecznych dla bliskich szukam w sklepach internetowych. Tam można trafić na prawdziwe perełki - winylownia/pl/pl/products/soundtrack-yesterday-himesh-patel-2lp-21898.html, o których wcześniej nawet się nie pomyślało. Do tego takie zakupy można zrobić w każdej chwili, a kiedy nie za bardzo można odwiedzać bliskich wysłać prezent od razu na ich adres. Dla mnie to bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: arax »

Ja korzystam z różnych kursów. Często mają tam świetne, świąteczne przeceny. Na przykład tutaj https://trimasters.pl/triathlon/ znajdziecie świetny kurs pływacki, który odpowiednio przygotuje was do każdego wydarzenia. I to za niewielkie pieniądze. Moim zdaniem to najlepsza oferta w sieci.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: Gdzie znajdujecie super okazje na świąteczne prezenty?

Post autor: Domis3223 »

Bardzo fajne rzeczy dla dzieci możecie znaleźć w Sklep swiatartysty/pl, sama kupuje tam prezenty już od jakiegoś czasu i osoby obdarowane zawsze są zadowolone. Mamy tam bardzo duży wybór różnych artykułów przeznaczonych dla artystów, także na pewno znajdziecie cos odpowiedniego.
ODPOWIEDZ