Gdzie na wakacje z dzieckiem?

gina
Posty: 190
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: gina »

Myślę, że miłym zaskoczeniem dla każdego dziecka, będzie właśnie Zatorland zatorland/pl/. Widzę, że nawet koleżanka wcześniej już tutaj o tym miejscu wspomniała i muszę się zgodzić, bo jest to naprawdę doskonała opcja. I to niezależnie czy na jeden dzień tam pojedziecie, czy nawet na kilka dni - tam nie da się nudzić. Cały czas jest tam coś do odkrywania. A są dostępne najróżniesze parki tematyczne, przykładowo: mitologii, owadów, dinozaurów. Również są lunaparki, gdzie można skorzystać z różnych innych rozrywek.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: groszek »

Planując wakacje warto pobrać aplikację ITAKA - play.google/com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka jest darmowa i daje dostęp do pełnej oferty tego biura podróży. Bez problemu znajdziecie tam hotel w wybranym miejscu na świecie, zarezerwujecie lot, wycieczki itd. Wszystko jest tam szczegółowo opisane i mozna zapoznać się też z opiniami.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: jowittaa »

Ciekawe propozycje obozów rodzinnych można znaleźć na stronie https://movecamp.pl/obozy-sportowe/wyjazdy-rodzinne/ wydaje mi się że tam znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Warto sobie popatrzeć na ich propozycję może wam podpasują, my z mężem jeszcze się zastanawiamy który termin będzie nam pasować. A dzieci już nie mogą się doczekać wakacji.
nuber
Posty: 412
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: nuber »

Jeśli chcecie zabrać ze sobą psiaka na łódkę, to koniecznie pamiętajcie o bezpieczeństwie dla niego. Jak je właściwe zapewnić? Na pewno kamizelka ratunkowa dla psa . Taka inwestycja na pewno będzie odpowiedni zabezpieczeniem Waszych psiaków, czy to mniejszych, czy też większych. Psiaki w wielu przypadkach nie boją się wody i umieją pływać, ale niestety psiaki tez mogą być zagrożone.
ODPOWIEDZ