Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: Felider »

Cześć! Szukam jakiegoś ciekawego i sprawdzonego miejsca na wakacje z dzieckiem. Rozmawiałem o tym wczoraj ze swoim znajomym i ten polecił mi taką miejscówkę nad morzem http://lazurowabryza.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem/ . Co o niej sądzicie? Faktycznie warto się na nią zdecydować? A może macie jakieś inne propozycje? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: firut »

A co z walizkami dla dzieci? Moglibyście coś zasugerować i polecić w tym zakresie? Ja się obecnie zastanawiam np. nad takimi walizkami https://lorenbag.pl/walizki-dla-dzieci
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: malwina »

My pewnie wybierzemy się gdzieś do ciepłych krajów :) Grunt to zabrać wszystkie niezbędne rzeczy w tym odpowiednio wyposażoną apteczkę z lekami. Tu powinno znaleźć się coś na biegunkę, na gorączkę i na oparzenia słoneczne. Fajny jest krem octenicare, ma szerokie zastosowanie, jest niedrogi i bardzo wydajny :)
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: gina »

Wiadomo, że każdy chce spędzić wakacje z dziećmi w atrakcyjny i bezpieczny sposób. Dlatego moim zdaniem najlepiej postawić na takie strony, jak wakacjezdzieckiem/pl/ . Dzięki nim można znaleźć najlepsze miejsca na wakacje dla rodzin. Możecie tam znaleźć wiele inspiracji, ale też i super noclegi, jak coś wpadnie nam w oko.
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: balbo »

Najlepiej pojechać nad polskie morze. Jest tam nie tylko bezpiecznie, ale również znajdziecie tam sporo atrakcji. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, to można tam miło spędzić czas. Tutaj blueapart/pl/blog/74/lunapark-sowinski-we-wladyslawowie sobie zerknijcie. Na tym blogu znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat ciekawych miejsc. Między innymi można tam sobie poczytać na temat lunaparku we Władysławowie. Dzieci uwielbiają takie miejsca!
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: homekk »

A ja uważam, że nie ma to jak pojeździć po kraju z dzieckiem i pokazaniu mu jak piękne mogą być wakacje spędzone w kraju. I tak mniej więcej mamy obrane już kierunki i tak też między innymi poszukujemy pokoje do wynajęcia. Znajoma podesłała nam tego linka ascotpremium/pl/pokoje-i-apartamenty/ dzięki któremu pokoje do wynajęcia mamy w bardzo pięknym i urokliwym miejscu Krakowa.
klamra
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: klamra »

Zobaczcie też koniecznie, co w ofercie ma wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: autocampingi/pl/ . Moim zdaniem taki wyjazd na kemping będzie bardzo oryginalną opcją jeśli chodzi o wakacje. Warto poważnie o tym pomyśleć.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: nuber »

Na wakacje z moimi dziećmi ja staram się jeździć tylko u nas w kraju, za granicą jeszcze nie byliśmy. Ale za każdym razem wykupuję dodatkowe ubezpieczenie podróżne, to ważne. Tutaj mielec-ubezpieczenia/pl/ poczytajcie sobie o tym jak ono działa i jak można szukać dobrych ofert na nie.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: jowittaa »

Gdziekolwiek byś nie jechał na wakacje to pamiętaj aby wykupić odpowiednie ubezpieczenie turystyczne bo w razie wypadku czy jakiegoś innego zdarzenia ubezpieczyciel pokryje wszelkie koszty. Na rynku jest mnóstwo ubezpieczycieli więc dobór polisy najlepiej wykonać poprzez porównywarki. Przy okazji przeczytaj ten artykuł superpolisa/pl/faq/czy-polisa-to-to-samo-co-ubezpieczenie/ gdzie dowiesz się czym różni się polisa od ubezpieczenia. Wiele osób do dziś błędnie uznaje je za synonim.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Post autor: groszek »

Jeśli chcecie utrwalic wspomnienia z wakacji to polecam ten artykuł cewe/pl/blog/relaks-nad-morzem-wakacje-w-cewe-fotoksiazce/ Znajdziecie w nim bardzo ciekawe sposobby na zachowanie wspomnien. Dla mnie zawsze najlepszym sposobem na wspomnienia były zdjęcia i filmy. Czasami kupujemy też pamiątki.
ODPOWIEDZ