Zakupy internetowe

gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: gina »

Jak chodzi o żywnościowe zakupy, to zdecydowanie warto byłoby tutaj zwrócić uwagę na firmę anabru/pl - ponieważ tam możecie kupić praktycznie wszystko , co w normalnym markecie. Co fajne wszystko załatwicie online, a jak chodzi o dowóz, to bez problemu przywiozą wszystko pod wskazany adres na terenie Warszawy. Także fajnie.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: spalony »

Zakupy w sklepach internetowych sa przyjemne, można spokojnie zobaczyć każdą ofertę. Ja szukając prezentu dla syna trafiłem tu bee/pl/650-klocki-lego-technic-dla-dzieci Sporo nowości i cen promocyjnych. Warto zerknąć na inne propozycje. To dobrze zapatrzony sklep z dobrymi cenami.
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Renata »

Ja nachętniej odwiedzam księgarnię internetową. Nie tylko dostaję w niej ciekawe ksiażki. Zobaczcie np tę ofertę tu taniaksiazka/pl/gra-uratuj-pszczole-lucrum-games-p-1457199.html Bardzo fajna gra zręcznościowa dla dzieci i dorosłych. A przy tym bardzo tania. Dobra propoztcja na wspólne spedzenie czasu z dzieckiem.
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: firut »

Ostatnio postanowiłem zakupić farby dla mojego dziecka - wiem, że ma talent plastyczny i każdego dnia stara się coś rysować. Zdecydowaliśmy się na farby akwarelowe ze strony https://mojebambino.pl/846/Farby-akware ... ekoracyjne, które są naprawdę dobrej jakości i sprawiają mojemu dziecku wiele radości. Może w przyszłości z mojej pociechy wyrośnie malarz?
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: groszek »

Ja nawet spożywkę kupuję przez internet ;) Staram sie wybierać produkty jak najlepszej jakości z dobrym składem. Np. tutaj smakidolinyzielawy/pl/ zamawiam swojskie wędliny. Są pyszne i mają atrakcyjne ceny. Zobacz sobie.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: gina »

A ja dokonałam kolejnego ciekawego odkrycia... A mianowicie znalazłam sklep Mike Sport, gdzie można kupić najróżniejszego typu artykuły sportowe i to w dobrej cenie. Właśnie planuję tam kupić spodnie rowerowe damskie z wkładką i kilka innych rzeczy. Już nie mogę się doczekać zakupu, a czy ktoś z was tam robił już zakupy?
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: nuber »

Ja zdecydowanie wolę zakupy online niż stacjonarnie, a zwłaszcza jeśli mam kupić coś mojej żonie. Chcę jej kupić body erotyczne w tym sklepie sexshop112/pl/85-body-gorsety-erotyczne , bo niedługo mamy rocznice ślubu. Myślę, że spodoba jej się moja inicjatywa.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: gina »

A czy ktoś z was może robił już tutaj ataszek/pl/ zakupy? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się czy nie kupić tam klej do drewna. Kupiłam sobie meble, ale chce je dobrze zmontować, doszłam więc do wniosku, że warto byłoby kupić klej. Wówczas konstrukcja będzie stabilniejsza etc.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: RafalCraft »

Zakupy przez internet są bardzo wygodne. Nie znoszę chodzić po sklepach więc najczęściej kupuję właśnie w sieci. Jeżeli chodzi o ubrania to przeważnie zaglądam do sklepu Pepegi bo mają tam markowe rzeczy w niezłych cenach. Ostatnio kupiłem fajną czapkę z adidasa pepegi.eu/czapki-adidas :) Będzie idealna na chłodniejsze dni.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Stajl »

Ja bardzo często robię zakupy w sieci. Przede wszystkim kupuję ubrania, bo zawsze w sklepach internetowych wybó jest większy. Ostatnio trafiłam na świetne ubrania w MOHITO, których głównym printem jest logomania. Logo na ubraniach i dodatkach wygląda super i sprawia, ze stylizacja z takich elementów sprawdza się o każdej porze roku i na każda okazję.
ODPOWIEDZ