Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Izydiusz
Posty: 147
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:48 pm

Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: Izydiusz »

Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?
Polecicie mi coś pod kątem 2021 roku, koniecznie nad polskim morzem?
Wanda89
Posty: 174
Rejestracja: ndz kwie 05, 2020 4:19 pm

Re: Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: Wanda89 »

Ja planuję przyszłoroczne wakacje nad morzem z wyżywieniem
tutaj :arrow: herbalsglamping.eu//kuchnia/ - z wyżywieniem, w komfortowych warunkach, luks domki i piękne miejsce.
Już wcześniej mieliśmy to miejsce upatrzone, ale przez pandemię iobostrzenia nie wyszło, więc teraz zamierzamy w 2021 nadrobić i wyszaleć się tam po pachy.
Polecam, miejsce jest obłędnie piękne
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: groszek »

My na wakacjach zawsze sami sobie gotujemy. Uważam, ze jedzenie nad morzem jest za drogie i niezbyt smaczne :/
Zmieniając temat jakie macie walizki na wakacje? Ja trafiłam dzisiaj na walizki materiałowe z lorenbag/pl/walizki-materialowe i zastanawiam się nad zamówieniem dwóch. Posiadacie takie?
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: gina »

I jak tam? W tym roku pozostajecie jeszcze w Polsce, czy wyruszacie w świat? Ja znalazłam dla siebie tutaj lux-camp/pl/chorwacja
pola namiotowe chorwacja w doskonałej cenie i wiecie, co właśnie tam pojadę. Ileż można tutaj u nas tkwić, a tam takie widoki czekają, że ho-ho.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: stylowa »

Ja zawsze jak jadę nad polskie morze, to szukam jakiegoś hotelu z basenem i SPA ;) W tym roku udało mi się znaleźć hotel Zalewski, którego ofertę również możecie sobie zobaczyć na stronie internetowej hotelzalewski/pl/. Jak Wam się podoba? Czy Waszym zdaniem będzie to dobre miejsce na taki wakacyjny wypoczynek? Jakie inne hotele w Mrzeżynie moglibyście jeszcze polecić?
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: olka »

My co roku musimy zaliczyć małe Sarbinowo, ale i w tym roku chcemy jechać gdzieś indziej, czyli do Gdańska. Jakoś tak wydaje mi się, że taka odmiana dobrze nam zrobi, choć tam oczywiście sporo pieniążków wydamy. Ogólnie to sprawdzamy szkolenia żeglarskie wind-hunter/pl/ , bo mąż chciał spróbować. Póki jesteśmy młodzi, czemu nie. Co mówicie?
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Gdzie na wakacje nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: nuber »

Jak znajdziesz jakieś miejsce i będziesz w okolicy Trójmiasta, polecam też rozważyć wizytę w okolicznym ZOO. Niezbędne informacje o tym miejscu znajdują się pod adresem: https://zwierzakinadpotokiem.pl/o-nas/ . Od siebie dodam, że znajduje się tutaj 30 gatunków zwierząt, które można karmić. Atrakcja świetna dla małych i dużych :)
ODPOWIEDZ