Rower

sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Rower

Post autor: sisi »

Wiem, że możecie jeszcze nie myśleć o prezentach, ale ja już planuję, co i jak. I mam na oku właśnie takie wygodnyrower/pl/rowery/ rowery. Co prawda nie wiem, czy będzie mnie stać na dobrą markę, ale wierzę, że te tańsze modele są też coś warte. Zgodzicie się ze mną? No i też nie będę szaleć z rodzajem, góral na pewno wystarczy. Na pewno się zgodzicie?
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Rower

Post autor: stylowa »

Osobiście uważam, że jakiś fajny rower może być jak najbardziej dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Ostatnio widziałam bardzo fajną ofertę rowerów w sklepie internetowym greenbike/pl/rowery-kross-kellys-specialized-warszawa-pm-43.html. Mają tam między innymi rowery Specialized. Moim zdaniem na prezent sprawdzą się one idealnie :)
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Rower

Post autor: homekk »

No dobra jak już mowa o rowerach to nie powiem bo sama zastanawiam się nad tym czy by w końcu nie kupić sobie jakiegoś lepszego roweru. I tak przeglądając różnego rodzaju oferty zastanawiam się czy taki rower 26 cali damski będzie dla mnie w sam raz. Dlatego też koniecznie muszę dowiedzieć się na ten temat znacznie więcej.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Rower

Post autor: klamra »

A ja planuję właśnie zakup roweru dla siebie. Nie wiem jednak, na co się zdecydować. Co sądzicie o takim rozwiązaniu jak rowery enduro specialized: metrobikes/pl/pl/c/EnduroDh/16 ? Słyszałam o nich same dobre opinie.
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Rower

Post autor: balbo »

Sprawdźcie sobie koniecznie ten sklep dobrerowery/pl/rowery-miejskie/293,dla-niej . Można tam bowiem zakupić rower damski miejski. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Uważam, że warto zawsze stawiać na jakość. To jest podstawa.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Rower

Post autor: klamra »

Warto kupić sobie profesjonalne akcesoria rowerowe - takie jak na przykład siodełko żelowe: erowery/pl/m/89937/czesci-siodelka-i-akcesoria . Dzięki niemu z pewnością łatwiej będzie nam się jeździć na rowerze. Polecam Wam taki zakup, na pewno się przyda.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Rower

Post autor: milka »

A może rower crossowy? Moim zdaniem będzie idealnym rozwiązaniem. Radzi sobie w mieści i poza nim. Lekki, wygodny, stabilny. Zapewnia odpowiednią dynamikę jazdy. Tutaj greenbike/pl/rowery-crossowe-c-62_63.html masz dostępne takie rowery. Myślę, że przypadną Ci do gustu.
experience
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:04 pm

Re: Rower

Post autor: experience »

W zeszłym miesiącu byłem uczestnikiem wypadku - przejeżdżałem przez przejście dla pieszych, na którym znajdowała się ścieżka rowerowa i zostałem potrącony przez samochód. Zbyt wiele nie pamiętam gdyż od razu straciłem przytomność i obudziłem się w szpitalu - zakończyło się to na złamanej ręce i delikatnym wstrząsie mózgu. Czy ktoś z was orientuje się może, czy za potrącenie na pasach odszkodowanie można uzyskać jakieś świadczenia? Co prawda koszt leczenia i rehabilitacji jest refundowany, ale nie mogę obecnie podjąć żadnej pracy zarobkowej ze względu na mój stan zdrowia.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Rower

Post autor: gina »

A czy przykładowo ktoś z was kojarzy firmę https://wygodnyrower.pl/serwis/mobilny- ... u-klienta/ ? Tak pytam, ponieważ słyszałam, że u nich można dokonać wszelkich napraw, jak chodzi o tego typu sprzęty. Co ciekawe firma ta świadczy mobilny serwis, także oni do was przybędą i wszystkim sprawnie się zajmą.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Rower

Post autor: nuber »

Widzę, że rower jest pasją wielu osób!

__
https://www.palac-pakoszow.pl/

Nazwa firmy: Pałac Pakoszów
Ulica: Zamkowa
Nr lokalu: 3
Kod pocztowy: 58-573
Miasto: Piechowice
NIP: 5252924924
REGON: 52320696
Adres e-mail: info@palac-pakoszow.pl
Telefon kontaktowy: +48728865102
ODPOWIEDZ