Instalacje elektryczne

deborah
Posty: 402
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:12 pm

Instalacje elektryczne

Post autor: deborah »

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić fachową firmę, która oferuje instalacje elektryczne Śląsk?
Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: Instalacje elektryczne

Post autor: Domis3223 »

Ja mam w domu listwy zasilające UPS i jestem bardzo zadowolona, nie wiem jednak, o co pytasz więc Ci nie pomogę, chyba że akurat trafiłam, to polecam.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Instalacje elektryczne

Post autor: stylowa »

A skoro już przy instalacjach elektrycznych jesteśmy, to kto Wam zakładał przyłącze elektryczne do domu jednorodzinnego? Ja widziałam ostatnio, że we Wrocławiu firma elektryk24wroclaw/pl/przylacza-elektryczne/ świadczy takie właśnie usługi. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia? Warto?
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Instalacje elektryczne

Post autor: Inna12 »

Jak robisz remont czy budujesz dom to przyda się sklep elektryczny gdzie dostaniesz wszystko z tego zakresu. Polecam zakupy online tutaj cleverhouse24/pl/ bo oprócz podstawowych produktów dostaniesz też systemy alarmowe i monitoring oraz możliwość stworzenia inteligentnego domu. Takie rozwiązania zapewnią bezpieczeństwo i pełną kontrolę.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Instalacje elektryczne

Post autor: gina »

A czy macie już sprawdzonego fachowca, który zajmie się poszczególnymi instalacjami? Ja właśnie tutaj twoielektrycy/pl/ się chce zgłosić, bo można poprzez tą stronę znaleźć kogoś sprawdzonego i pewnego. Kto zajmie się poszczególnymi pracami elektrycznymi sprawnie i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Instalacje elektryczne

Post autor: Krasnek »

Właściwie nie zdecydowałam się jeszcze na fachowca w kwestii elektryki ale zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą https://electrosystems.pl/ . Mają sporo do zaoferowania w tym serwis oraz różne specjalne pomiary. Słyszałam kilka pozytywnych opinii o nich, więc chyba skorzystam.
ODPOWIEDZ