nowoczesny dom z bali

deborah
Posty: 227
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:12 pm

nowoczesny dom z bali

Post autor: deborah »

Bardzo podobają mi się nowoczesne domy z bali. Co o nich sądzicie? Warto zainwestować w projekt?
balbina
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:07 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: balbina »

To marzenie wielu z nas,taki dom będzie ci służył przez długie lata,a dodatkowo jest piękny i wygodny w użytkowaniu.Dodatkiem,na który warto zwrócić uwagę,jest to,co przed domem,piękny,elegancki ogród sprawi,że całość będzie zachwycać i cieszyć oczy.Żeby jednak stworzyć ogród twoich marzeń,warto zatrudnić doświadczonego projektanta,który zna się na swojej pracy,ma mnóstwo pomysłów i cieszą go wyzwania.Zajrzyj jak wygląda projektowanie ogrodów w lublinie by mieć obraz tego,jaki ogród można stworzyć przed twoim domem.
groszek
Posty: 55
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: groszek »

Jeśli podoba ci się dom z bali to czemu nie? Każdy powinien mieszkać w takim domu jaki mu odpowiada. My wybraliśmy taki mgprojekt/com/pl/wspanialy i czekamy niecierpliwie na koniec budowy! Własny dom był naszym największym marzeniem i cieszę się, że je spełniliśmy.
sisi
Posty: 94
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: sisi »

Owszem, jest to nowoczesny dom, ale trzeba powiedzieć, że przede wszystkim jest to dom szybki w budowie. Nie wiem, ale wydaje mi się, że my tylko wylewamy fundamenty, a cała kabura do nas przyjeżdża. Można dać od środka płyty działowe, ścienne. Jednak nie będzie to nigdy dom taki jak te projektyzwizja/pl/ .
Vitka
Posty: 107
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: Vitka »

Niesamowicie podobają mi się te nowoczesne rozwiazania w domach. Stają sie one coraz bardziej popularne, ale to chyba dlatego , że chcemy czuć sie w domu bezpieczniej i bardziej stawiamy na wygodę. Zastanawiam się czy nie zdecydować sie na to https://rockmatic.pl/smart-home/ . Moja koleżanka ma w domu podobny system i bardzo sobie chwali.
stylówka
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: stylówka »

Nie wiem dlaczego ale takie domy bardzo mi się podobają. Dlatego też już nawet zaczęłam szukać firmy zajmującej się stawianiem takich domów. Lecz takie proste to nie jest. Dlatego też jak podczas szukania natrafiłam na takie coś jak szybka budowa domów to zainteresowało mnie to. I tak też odkryłam firmę Phomes zajmującą się stawianiem domów z prefabrykatów. Muszę powiedzieć, że takie domy to super sprawa.
KicakBM
Posty: 31
Rejestracja: pn lis 02, 2020 3:36 pm

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: KicakBM »

Domy z bali bardzo mi się podobają jednakże moim wyborem były prefabrykaty kraków ze względu na szybkość realizacji nie tylko samego projektu ale przede wszystkim ze względu na szybkość budowy. Jeżeli marzyliście kiedyś o tym aby wprowadzić się do nowiutkiego domu zaledwie po kilku tygodniach to z firmą P.homes to możliwe. Według mnie to super rozwiązanie.
ODPOWIEDZ