Maski ochronne a nasze zdrowie

stylówka

Maski ochronne a nasze zdrowie

Post autor: stylówka »

Zastanawia się nad tym czy takie maseczki ochronne które kupujemy tak na prawdę są w stanie nas ochronić przed zarażeniem. Ale skoro wszyscy mówią, że musimy w nich chodzić to tak robimy. Więc muszę zrobić sobie ich mały zapas. I tak w tym celu przeglądam internet aby znaleźć jakieś fajne maseczki. I tutaj ceneolokalnie/pl/poznan/maski-przeciwpylowe-i-ochronne udało mi się to wszystko znaleźć i to w bardzo dobrych cenach.
sisi

Re: Maski ochronne a nasze zdrowie

Post autor: sisi »

Nie dziwię się, że to jest rozstrzygane, ale w Chinach od zawsze je noszą i jakoś żyją, to my też będziemy. Prawda jest taka jednak, że nawet dziś leczenia na pochwa stan zapalny możesz nie dostać, bo niestety, ale nie ma dostępu do lekarzy. Dobrze, że Octenisept w tym pomaga.
groszek

Post autor: groszek »

Ja nie wiem co myśleć na temat tej całej pandemii. Staram się czytać na bieżąco wiadomości na niezalezna/pl z nadzieją, że w końcu wróćimy chociaż częściowo do normalności. Ciężko się teraz żyje. Dla mnie noszenie maseczki to dramat. Duszę się w niej i ciągle parują mi okulary.
Awatar użytkownika
Madri42

Post autor: Madri42 »

Niestety nie wiem nic na ten temat. Nie pomogę Ci...
Najlepszy czas na sadzenie drzew był dwadzieścia lat temu. Drugi najlepszy czas jest teraz.
sasanka

Post autor: sasanka »

Przyłbica, szalik, czy maseczka? Jeśli maseczka to czy kupna, czy zrobiona samodzielnie? Jeśli maseczka kupna, to z filtrem, czy zwykła chirurgiczna? Za dużo pytań, problem z dostępnością i człowiek głupieje. Koleżanka poleciała mi artykuł na stronie magazyn.ceneo/pl/artykuly/gdzie-kupic-maseczki Znalazłam tam specyfikację maseczek oraz rozpiskę gdzie kupić takowe przez internet. Sprawdźcie sami.
BeataE0020

Post autor: BeataE0020 »

Oczywiście, że maseczka i nie ma się nad czym zastanawiać, przyłbica może być jedynie dodatkiem do maseczki. Na co dzień może sprawdzić się maseczka chirurgiczna. Ja mam maseczkę z filtrami, a taką chirurgiczną noszę w pracy głównie. Najczęściej produkty kupuję na https://punktmedyczny24.pl/maseczki-ochronne, bo mają bardzo duży wybór :)
lilly

Post autor: lilly »

A dajcie spokój tym maskom. Wydaje mi się, że bardziej te nerwy wokół pandemii szkodzą. Kto ze mną, na zdrowie, na spokój będzie pić olejek cbd https://konopteka.pl/kategoria/oleje-cbd ?
nuber

Post autor: nuber »

No ja tam nie wiem ale ze zdrowiem mam ostatnio problemy, muszę znaleźć dobrego laryngologa bo mnie mój lekarz wysłał. Znacie kogoś godnego polecenia? Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/laryngolog/ jak patrzyłem to widziałem że mają ofertę prywatną, taką chcę bo jednak na nfz to nie ma co czekać.
ODPOWIEDZ