Lakierowanie samochodu

Awatar użytkownika
Elytarny_Gryll
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:40 pm

Lakierowanie samochodu

Post autor: Elytarny_Gryll »

Czy zna ktoś może firmę, która profesjonalnie zajmie się lakierowaniem samochodu? Ostatnio trafiłem w internecie na taką stronę auto-lakiernik/pl/ . Wydają się oni być profesjonalni, opinie również mają zadowalające. Myślę, że chyba warto się skusić. Co sądzicie na ten temat?
Ludzie, którzy chcą zawsze pouczać, przeszkadzają częstokroć innym w nauczaniu się.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: stylówka »

Jeśli chodzi o lakierowanie samochodu to zajmuje się nim sam, gdyż mam do tego odpowiedni sprzęt i wiedzę. Ale przy okazji lakierowania zauważyłem, że reflektory mam bardzo porysowane i poszarzałe, więc trzeba coś z tym zrobić. Szukałem jakiegoś sposobu w internecie i trafiłem na ofertę tej firmy reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi Myślę, że skorzystam z ich usług gdyż akurat na reflektorach i ich regeneracji się nie znam
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Krasnek »

Z tego co wiem to warto skorzystać z usług studia Bling Factory blingfactory/pl/ . Doprowadzają każde auto do stanu jakby było prosto z salonu. To bardzo fajne rozwiązanie i chyba też skorzystam z ich oferty. Tym bardziej że mają spore doświadczenie w tym co robią i można stwierdzić, że to ich prawdziwa pasja. Od razu widać, że samochody przechodził przez ręce artystów od motoryzacji. Wystarczy przejrzeć galerię realizacji.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 27, 2020 6:01 pm przez Krasnek, łącznie zmieniany 1 raz.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Stajl »

Az sie prosi, aby tak odnowiony samochod - dodatkowo jeszcze wypolerowac oraz nalozyc na niego specjalna ochronna powloke. Moze takze powloke, ktora usuwa wode? Wtedy nie robia sie zacieki na lakierze i nie trzeba go polerowac. Sa specjalne kosmetyki do tego - tak zwany autodetailing. Mozna je znalezc np tutaj: ondo.eu/ - mysle, ze naprawde warto! Samodzielne nakladanie takiej powloki to nic trudnego, a taka praca - moze byc relaxem.
akacja56
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: akacja56 »

Czasem po wypadkach potrzebne jest lakierowanie na już auta, aby móc jeździć i prezentować się dobrze z takim samochodem. Jak się ma dobre ubezpieczenie ubezpiecz-pojazd/pl/ to można jeszcze na takim odnowieniu auta skorzystać. Jednak jak się ma źle dobrane ubezpieczenie, to czasem nawet po stłuczce nie ma za co odnowić i polakierować auta.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: milka »

Najważniejsze to przy takim lakierowaniu skorzystać z odpowiednich preparatów, które będą trwałe i skuteczne. Są na rynku specjalistyczne sklepy z takim asortymentem dla lakierni i tam warto szukać. Tutaj dlalakierni/pl/chemia-blacharsko-lakiernicza macie bezpośredni namiar. Jest szeroki wybór z zakresu chemii blacharsko-lakierniczej, różnych sprawdzonych marek.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: nuber »

Ja moje auto chcę lakierować niedługo, mam już wybrany kolor i lakiernika do niego też. Ale zmienić chcę jeszcze ubezpieczenie na inne, tutaj https://www.compensa.pl/ jak sprawdzałem to oferują znacznie lepsze warunki niż ja mam.
ODPOWIEDZ