odzież do pracy

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

odzież do pracy

Post autor: Vitka »

Odzież robocza jest ważna i moim zdaniem warto pomyśleć o jej zakupie w jakimś dobrym miejscu. Czytałam, że tutaj net-bear/pl/odziez-robocza mają spory wybór dobrej jakości odzieży moze znajdziesz tam coś dla siebie.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: odzież do pracy

Post autor: milka »

Nie znam tego sklepu, ale słyszałam, że ten stawia na jakość produktów bhp-gabi/pl/k27,odziez-robocza-odziez-ocieplana-kamizelki-bezrekawniki-ocieplane.html . W ofercie mają kamizelki ocieplane, które nadadzą się do robót na zewnątrz. Jeśli takiej nie potrzebujecie, to znajdziecie też kamizelki jednowarstwowe, ochronne i inne. Część z nich posiada odblaski, więc pracownik będzie widoczny nawet po zmroku. Dodam, że cena jest w porządku.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: odzież do pracy

Post autor: groszek »

Całkiem sporo firm wymaga odzieży roboczej. Markety budowlane, firmy budowalne i remontowe, magazyny itd. Tutaj pro-materials/pl/ znajdziesz odzież roboczą, obuwie i narzędzia dla firm budowlanych. Myslę, że na magazynach też się sprawdzi.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: odzież do pracy

Post autor: Krasnek »

Praca w różnego rodzaju zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych wymaga ubierania się w specjalna odzież BHP. Warto zawsze zasięgnąć porady, u osób, które już ją zamawiały. Ja mam takiego sprawdzonego sprzedawcę w tej kwestii narzedzia-krab/pl/ . Ceny i jakość są u niego jak najlepsze.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: odzież do pracy

Post autor: Stajl »

W niektórych pracach trzeba się elegancko ubrać, dlatego warto rozważyć sukienki swetrowe w stonowanych kolorach lub w czarnym kolorze. Eleganckie sukienki idealne do stworzenia biznesowej stylizacji znajdziecie w MOHITO. Mają bardzo duży wybór sukienek z lekkiej, ciepłej i komfortowej dzianiny, która świetnei dopasowuje się do ciała.Można je połączyć np. z marynarką co daje super stylizację.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: odzież do pracy

Post autor: jowittaa »

Jak chodzi o odzież do różnorakiej pracy a nie tylko na budowę to ja mogę się pochwalić ofertą jaką ostatnio widziałam na necie. Prowadzę gabinet wraz z mężem i znalazłam idealne spodnie medyczne dla niego na stronie https://cocomed.eu/odziez-medyczna-mesk ... ne-meskie/ mam nadzieje że będzie zadowolony jak już złoże zamówienie i one przyjdą.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: odzież do pracy

Post autor: nuber »

To pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom niezbędną odzież ochronną. Ja właśnie szukam rękawic, które zapewnią moim pracownikom maksimum wygody, a przy tym pozostaną bezpieczne i wygodne. Pod adresem: https://emercator.com/product/gogrip-bl ... utm_id=xyz znalazłem takie. Co o nich myślicie?
ODPOWIEDZ