Salon

milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Salon

Post autor: milka »

Myśleliście może o meblach do salonu na wymiar? To dobre rozwiązanie, bo pokój zyska funkcjonalność, a Wy będziecie mieli meble idealnie dopasowane do rozmiarów salonu. Widziałam, że sklep Górna Półka ma ładne meble. Tutaj je znajdziecie gornapolka/com/kp/meble-do-salonu/ . Ich oferta sprawdzi się w rustykalnych pomieszczeniach, ale też nowoczesnych. Meble mają industrialne dodatki albo drewnopodobne.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Salon

Post autor: nuber »

Ja z kolei poszukuję żyrandola do salonu. Bardzo spodobała mi się oferta tego sklepu lampykemar/pl . Mają dość duży wybór, ale teraz z kolei mam problem, bo nie wiem na co się zdecydować. Czy ktoś z Was może zamawiał lampy w lampykemar.pl?
experience
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:04 pm

Re: Salon

Post autor: experience »

W zasadzie niedługo będę remontować z mężem salon i myślimy nad kupnem tapety do salonu zamiast ponownie malować ścianę na inny kolor. Myślę, że taka zmiana będzie ciekawa, w szczególności, że w dzieciństwie oboje mieliśmy tapety. W sklepie internetowym https://uwalls.pl/tapety-do-salonu/ upatrzyłam już sobie tapetę małe listki - będzie pasować idealnie do białych mebli. A wy macie tapety czy malujecie ściany?
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Salon

Post autor: klamra »

Dodatki są moim zdaniem bardzo ważne jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Jeśli chodzi o salon czy sypialnię to warto postawić na oryginalne lampy. W sklepie MacoDesign widziałam propozycje takie jak lampa wisząca biała: macodesign.eu/pl/p/Lampa-wiszaca-Lyra-biala-Macodesign-/3054 .
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Salon

Post autor: spalony »

Jeśli mowa o dekoracjach to zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/229-firany-z-cyrkoniami Firany z cyrkoriami są wyrazistą ozdobą okna min w salonie. Są bardzo ładne, w różnych wzorach i kolorach. W tej ofercie znajdziecie firany do salonu, ale też i do innych pomieszczeń w domu. Warto zapoznać się z tą propozycją.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Salon

Post autor: groszek »

Mi dzisiaj w oko wpadły komody z podświetleniem LED - aaaameble/pl/wyprzedaz Są w dużej promocji, aż zal nie skorzystać z oferty zwłaszcza, że to bardzo solidne, nowoczesne meble Będą pasowac praktycznie do każdego wnętrza.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Salon

Post autor: Krasnek »

Nie wiecie, jak urządzić swój salon? Nic trudnego, gdy ma się do dyspozycji takie inspiracje https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... onu-online . Można wybrać salon z oryginalnym stolikiem kawowym, z aneksem i kącikiem Home Office lub funkcjonalny salon z miejscem do pracy. Dla każdego znajdzie się odpowiedni projekt.
ODPOWIEDZ