wasze zainteresowania

stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

wasze zainteresowania

Post autor: stylówka »

Zauważyłam, że coraz więcej ludzi wraca do swoich zainteresowań sprzed lat. W sumie to bardzo fajnie, gdyż w obecnych czasach mamy większe możliwości niż kiedyś. Tak jak jakiś czas temu szperając w sieci trafiłam na takie szkolenia online w Chce Zostać gdzie można dowiedzieć się jak zostać dobrym piłkarzem czy nawet jak się przygotować do zostania aktorem. Fajnie, że takie szkolenia już u nas są dostępne bo są superr
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: wasze zainteresowania

Post autor: stylowa »

A kto z Was lubi się uczyć języków obcych? Ja musze przyznać, ze stało się to dla mnie prawdziwym hobby ;) Planuję za jakiś czas zapisać się na nowy kurs języka duńskiego ;) Znalazłam taką ofertę na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/dunski/dla-poczatkujacych. Jak widać Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje taki kurs również dla początkujących :)
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: wasze zainteresowania

Post autor: groszek »

Ja jestem wielką fanką kina. Uwielbiam oglądać róznego rodzaju filmy i seriale. Ostatnio dzięki temu artykułowi ekspert.ceneo/pl/strach-ma-skosne-oczy-najlepsze-japonskie-horrory trafiłam na japońskie horrory! Muszę powiedzieć, że są naprawdę przerażające!@ Japończycy mają niesamowitą fantazję.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: wasze zainteresowania

Post autor: Stajl »

A ja z kolei lubie autodetailing, czyli tak zwane Auto-SPA. Mam nawet swoja wlasna dzialalnosc gospodarcza i w ten sposob zarabiam kase - robiac to, co lubie! (polecam wszystkim taka forme zarabiania pieniedzy!). Oczywiscie do tego niezbedne sa odpowiednie kosmetyki samochodowe - ja lubie marke Bruuum, to jedna z marek, ktore mozna obejrzec tutaj: ondo.eu/oferta/kosmetyki-samochodowe/ no i pozostaly sprzet. Wiadomo - zainwestowac trzeba w to na start, ale jak ma sie juz stalych klientow - to ladna pensja miesieczna sie uzbiera:)
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: wasze zainteresowania

Post autor: homekk »

Każdy ma tam jakieś swoje zainteresowania o których nie zawsze mówi. W końcu warto jest mieć coś dzięki czemu relaksujemy się i zapominamy o trudnościach dnia codziennego. Ja tam zawsze zastanawiałam się jak to jest latać w przestworzach i poczuć się wolnym jak ptak. I o dziwo mogę to marzenie spełnić, gdyż w AirPoint można zakupić lot na symulatorze lotu. Czyż nie fajnie byłoby zobaczyć jak się pilotuje samolot?
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: wasze zainteresowania

Post autor: Renata »

Lubię czytać dobre książki. Ostatnio trafiłam na ofertę tu taniaksiazka/pl/uniwersum-dc-szosty-wymiar-liga-sprawiedliwosci-tom-4-p-1394593.html Książka fantasy. Ulubiony gatunek mojego męża. Którego ja kompletnie nie rozumię. Ja zdecydowanie wolę książki historyczne i biografie sławnych ludzi.
Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Re: wasze zainteresowania

Post autor: Felider »

Ja tam interesuję się broniami. Ostatnio nawet kupiłem sobie coś takiego https://racegun.pl/pistolet-CZ-SHADOW-2-kal-9-19mm . Cena była bardzo atrakcyjna, a ja miałem akurat trochę oszczędności. Sprzęt jest naprawdę solidny i stabilnie trzyma się w ręce. Jeżeli również się tym interesujecie to gorąco zachęcam do przejrzenia sklepu. Może coś się Wam spodoba.
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: wasze zainteresowania

Post autor: gina »

Natomiast ja jestem fanką sztuki i to w szerokim znaczeniu tego słowa. Bardzo lubię malować różnorodnymi farbami i na różnych materiałach, powierzchniach. Uwielbiam w tym kierunku eksperymentować. Teraz na stronie swiatartysty/pl planuje kupić sobie kolejne farby i inne rzeczy, które przydadzą mi się w malarstwie.
sasanka
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: wasze zainteresowania

Post autor: sasanka »

Cały czas szukam dla siebie jakiegoś fajnego zajęcia. W obecnej sytuacji nie ma możliwości by iść na fitnes chociażby. Mój znajomy został ostatnio trenerem naszej młodzikowej drużyny piłkarskiej. Zawsze zastanawiałam się skąd takie osoby biorą sprzęt. Okazało się, że stąd powerman/com/pl/108-akcesoria-trenerskie-sedziowskie .
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: wasze zainteresowania

Post autor: Renata »

Ja ostatnio zainteresowałam się tematyka zdrowotna. Szukając ciekawych ksiażek trafiłam na taka ofertę tu bee/pl/9369-ksiazki-oczyszczanie-organizmu W ksiażkach tych jest mowa o zanieczyszczeniu organizmu i objawach jakie temu towarzyszą. Mnie zainteresowała pozycja - Zdrowe odkwaszanie. Oferta książek duża i ceny promocyjne.
ODPOWIEDZ