Nowy smartfon

Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Nowy smartfon

Post autor: Krasnek »

Jak byście ocenili tą nową Nokię 5.4 magazyn.ceneo/pl/artykuly/nokia-5-4-specyfikacja ? Zbyt często naprawiałam już swój stary telefon i przyszedł w końcu czas na inwestycję w coś lepszego. Sporo czytałam o tym nowym modelu i faktycznie jest godny uwagi. Bardzo elegancko się prezentuje i ma wytrzymałą baterię. Dla mnie to bardzo ważna cecha.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: gina »

Jak chcecie dowiedzieć się co nieco na temat tego jakie są najlepsze smartfony? Jak wybrać odpowiedni model dla siebie, to możecie tutaj technowiny/pl/elektronika/najlepsze-smartfony-czym-kierowac-sie-przy-wyborze-telefonu/ na ten temat sobie poczytać. Macie tam fajne porady. Możecie też dowiedzieć się o systemach operacyjnych, wielkości ekranów.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Nowy smartfon

Post autor: zuzia12 »

Możesz też zdecydować się na telefon poleasingowy. Jest to dużo mniejszy wydatek niż w przypadku telefonu z salonu. Rzuć okiem na przykład na telefony Apple: at-outlet/pl/telefony/0,apple .
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Nowy smartfon

Post autor: groszek »

Jakiego telefonu byś nie kupił koniecznie zaopatrz się w szkło ochronne - sklep.3mk/pl/apple/iphone-12-pro-max/folie-i-szkla-ochronne i etui. Bez tego ani rusz. Ja już dwa telefony rozwaliłam bo mi było szkoda kasy na zabezpieczenie ich. Teraz od razu kupuje etui i szkło, bez marudzenia.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: nuber »

Niedawno kupiłem nowy smartfon, ale zastanawiam się jeszcze z usług jakiej sieci skorzystać. Z tego co słyszałem, ostatnio na popularności zyskuje operator Otvarta otvarta/pl/ . Mają najtańszy abonament i możliwe jest u nich przeniesienie numeru.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: malwina »

no pewnie, ze możesz przenieść numer do sieci Otvarta i powiem Ci nawet, ze cały proces jest bardzo sprawny, wszystko robisz bez wychodzenia z domu, przez internet :) a ofertę mają rzeczywiście bardzo konkurencyjną, nie dość, ze tanie abonamenty telefoniczne to jeszcze umowa na czas nieokreślony :)
ODPOWIEDZ