Dekoracje ścienne

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Dekoracje ścienne

Post autor: Vitka »

Na pewno warto pomyśleć o dekoracjach ściennych. One przydadzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli już zdecydujecie się na konkretny obraz to koniecznie pomyślcie o tym, aby go oprawić. Wszystko, co potrzebne, znajdziecie na stronie galeriaram/pl/. Moim zdaniem wybór jest bardzo duży.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: stylowa »

A co sądzicie na temat tak zwanych zielonych ścian we wnętrzach? Czy mech na ścianie to dobry pomysł na jej dekorację? Ja ostatnio widziałam coś takiego na stronie internetowej 4naturesystem/com/pl/aktualnosci/nid-86-vitis-zielona-sciana-w-nowym-lzejszym-wydaniu i bardzo mi się spodobało, a Wy co o tym sądzicie?
GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: GabrielRWrz »

A czy ktoś z Was myślał o tablicy magnetycznej lub kredowej na ścianie? :) Super rozwiązanie zwłaszcza do pomieszczeń takich jak kuchnia, domowe biuro lub pokój dziecka. Spory wybór takich tablic do domu możecie znaleźć na tablice-magnetyczne/com, sam tak kiedyś kupiłem tablicę i jestem z niej zadowolony.
akacja56
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: akacja56 »

Dekoracji jest dużo tak naprawdę w sieci. Ja lubię ogólnie różne ciekawe dekoracje do kuchni do domu, w postaci drobnych detali . Widziałam oferty dobre na sogo-poland/pl/12-oferta . Takie różne dodatki umilają wnętrze i całościowy wygląd wnętrza. Ja lubię np. fajne opakowania na kawę, herbatę, przyprawy itp.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: homekk »

Jeśli chodzi o dekoracje ścienne to ja zastanawiam się nad tym czy by nie zainwestować w takiego typu listwy led oswietleniowki/pl/ bo słyszałam, ze to bardzo ciekawy pomysł nie tylko na aranżację wnętrz ale uzyskanie lepszej jakości oświetlenia. Także jeśli chodzi o mnie to ja na pewno wybiorę jakieś listwy. gdyż coś w końcu musze zmienić w swoim domu a dzięki takim listwom uda mi się to po bardzo niskich kosztach.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: gina »

Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o ramkach, ponieważ one stanowią naprawdę efektywną ozdobę ścian. Na rynku można znaleźć naprawdę wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Chociażby tutaj sklepzramami/pl/ramki-do-zdjec-aluminiowe możecie znaleźć coś minimalistycznego i jednocześnie eleganckiego.
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: lilly »

Ja to w sumie wam powiem, że dla mnie ważne jest to, jak wyglądamy i czy na pewno będziemy mogli mieć ładnie wykończony dom. Liczę, że tak będzie a dekoracjami to ja się potem zajmę. I na razie sprawdzam, jak zrobić mur ceglany w domu, bo to jest moim marzeniem. Nie mówię zaraz, że mam sobie szukać rozwiązań innego rodzaju, ale to z kolei może pomóc. Tak ładnie dom zrobię, na pewno się zgodzicie.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: jowittaa »

Jeśli chodzi o dekoracje to na pewno przydadzą się fajne firanki z woalu o świątecznej tematyce nietylkofiranki/pl/firany-z-woalu/1145-3377-firana-swiateczna-merry-na-tasmie-400x160cm.html Nie tylko porządnie wykonane ale w dobrej cenie więc warto je mieć. Jeśli nie pasuje ci taki wzór lub kolorystyka to masz mnóstwo innych propozycji na stronie.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: nuber »

Moim zdaniem samo oświetlenie może być naprawdę bardzo ciekawą dekoracją. Najlepiej jest zdecydować się na LEDY, które dają najwięcej możliwości. Na stronie: dom-dekoracje/pl/tasmy-i-profile-led-jak-wybrac-odpowiednie/ jest wpis, z którego możesz się dowiedzieć na co zwrócić uwagę kupując je.
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Dekoracje ścienne

Post autor: Renata »

Moim zdaniem ładną dekoracją ściany może być ogród wertykalny. Zobaczcie tu sklep.green-designers/pl/kategoria/ogrodywertykalne Wykonany z sztucznych roślin, wyglądających jak prawdziwe. Jest to trwała ozdoba ściany, nie trzeba jej konserwować.
ODPOWIEDZ