Szkolenie BHP

Awatar użytkownika
arax
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Szkolenie BHP

Post autor: arax »

Jeśli ktoś z was poszukuje dobrej i sprawdzonej firmy organizującej szkolenia BHP to szczerze mogę wam polecić tą stronę http://www.bhpdlaciebie.eu/ . Osobiście sam korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej dziedzinie. Można im spokojnie zaufać. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
malwina
Posty: 167
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Szkolenie BHP

Post autor: malwina »

Z pewnością każdy z pracowników powinien znać podstawowe zasady związane z BHP. Ostatnio jednak zastanawiałam się, czy osoby prowadzące jednoosobową działalność mają obowiązek organizacji takich szkoleń i jak się okazuje - nie :) Tu możecie poczytać więcej na ten temat kursbhp/com/blog/szkolenie-bhp-a-dzialalnosc-jednoosobowa . Myślę, ze warto zapoznać się z tym artykułem oraz ofertą szkoleniową tej firmy, która jest bardzo konkurencyjna.
milka
Posty: 146
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Szkolenie BHP

Post autor: milka »

Nie tylko powinien. Takie szkolenia muszą być wykonane - wymaga tego prawo. Za brak szkoleń grożą kary. Dlatego warto mieć pod ręką namiar na firmę, która ma doświadczenie w organizacji takich szkoleń bhp. Od siebie mogę wam zaproponować ich usługi inzynieriabhp/pl/ . Cechują uch międzynarodowe standardy i doświadczenie. Organizują szkolenia tradycyjne i online więc bez problemu można znaleźć coś dla siebie.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Szkolenie BHP

Post autor: stylówka »

Wiadomo, że takiego typu szkolenia bhp są bardzo ważne. Tak samo jak i bardzo ważne są certyfikaty z różnych szkoleń. I tak też między innymi udało mi się znaleźć tutaj gcsquality/pl/certyfikaty/iso-50001/ szkolenie z ISO i to konkretnie na temat poprawa efektywności energetycznej poprzez racjonalne gospodarowanie zasobami energetycznymi. A to przecież także bardzo ważne jest aby nasza świadomość była znacznie większa.
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: Szkolenie BHP

Post autor: WioLka34 »

Szkolenia BHP są niezwykle ważne, bo uświadamiają pracownikom jakie zagrożenia są obecne na danym stanowisku pracy i jak postępować aby się na nie nie narażać. Warto jest prowadzić zaróno szkolenia wstępne przy przyjęciu pracownika do pracy jak i szkolenia okresowe. Z przeprowadzeniem takiego szkolenia może Wam pomóc profesjonalna firma Centrum BHP s.c., ul Flisaków 8, 03-043 Warszawa (Tel. 536 836 278).Profesjonaliści z tej dziedziny bez problemu przeprowadzą analizę ryzyka w Waszej firmie, określą niebezpieczeństwa oraz środki prewencyjne. Dzięki tkiemu szkoleniu każdy pracownik będzie miał większą świadomość i bardziej uważnie będzie wykonywał swoje obowiązki. Ważne też, aby takie szkolenie bylo dopasowane do grupy pracowniczej.
stylowa
Posty: 255
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Szkolenie BHP

Post autor: stylowa »

Mówiąc o przepisach BHP nie można również nie wspomnieć o odpowiedniej odzieży i obuwiu roboczym. Takie buty powinny być bezpieczne i wygodne, dopasowane do rodzaju wykonywanej pracy. Wartościowe informacje na ten temat znajdziecie na przykład na stronie internetowej demar/com/pl/blog/buty-robocze-z-noskiem-kto-powinien-z-nich-korzystac/. Polecam więc się z nimi zapoznać :)
olka
Posty: 85
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Szkolenie BHP

Post autor: olka »

W zakresie BHP to ja już nawet bardzo dużo wiem, wydaje mi się jednak, że nadal w kwestii wyposażenia ppoż mogę dowiedzieć się więcej. Niedawno przeczytałam na przykład, że jest coś takiego jak promastop coating . To powłoka przeciwpożarowa, anty-ogniowa. Moim zdaniem, jeśli będzie skuteczna, będzie idealnym wyposażeniem w mojej firmie.
groszek
Posty: 217
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Szkolenie BHP

Post autor: groszek »

Zobacz sobie oferte tej firmy inzynieriabhp/pl/ Przeprowadza szkolenia BHP na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Moim zdaniem warto nawiązać z nia współpracę. Sama korzystam z usług tej firmy i jestem zadowolona.
jowittaa
Posty: 92
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Szkolenie BHP

Post autor: jowittaa »

Jeżeli potrzebujesz przeprowadzić w firmie szkolenia z zakresu BHP to najlepiej zrobić to online bo oszczędzasz czas i pieniądze. Odwiedź tą witrynę online-center/pl/ochrona-przeciwpozarowa-na-czym-polega/ gdzie nie tylko jest wiele artykułów na temat BHP ale także możliwość zakupienia różnych kursów. Na pewno ich oferta przyda się każdemu przedsiębiorcy.
Krasnek
Posty: 76
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Krasnek »

W kwestii szkolenia BHP to już je mamy zaplanowana ale jeszcze się zastanawiam nad zamówieniem odzieży roboczej dla pracowników. Czy ktoś z Was zamawiał już artykuły w tej hurtowni budowlanej https://www.narzedzia-krab.pl/ . Z tego, co widzę to oferują same najlepsze marki oraz dobre ceny.
ODPOWIEDZ