pielegnacja

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

pielegnacja

Post autor: Vitka »

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to polecam kosmetyki naturalne. Takie produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków przez co naprawdę dobrze działają na włosy. Duży wybór dobrych kosmetyków znajdziecie w ofercie sklepu yasmeen/pl/orientalne-inspiracj ... cji-henna/ . Tu kupicie odżywki sprawdzone i skutecznie regenerujące włosy. Warto pamiętać aby dobierac kosmetyki do konkretnego rodzaju włosów bowiem wtedy najlepiej widać efekty działania
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: pielegnacja

Post autor: homekk »

Pielęgnacja to bardzo szeroko pojęte znaczenie. Dlatego też wszystko zależy od tego co mamy konkretnego na myśli. Bo jeśli chodzi o mnie to ja odkąd zostałam mamą to skupiam całą swoją uwagę na dziecku i jeśli chodzi o pielęgnację to interesuje mnie ten temat w odniesieniu do dzieci. Bo na przykład zastanawiam się nad tym czy chusteczki hipp to dobry wybór. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?
sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: pielegnacja

Post autor: sisi »

Doskonale rozumiem, jak ważna jest dla was codzienna pielęgnacja, ale i czy dbacie o naszą planetę? Myślę, że warto to łączyć, a i dodam, że sklep natuo/pl/ może wam w tym pomóc. Macie tu najcudowniejsze kosmetyki naturalne, hydrolaty, produkty uzupełniające. Na pewno nie będzie to zły wybór. Należy to przemyśleć pod kątem następnych zakupów. A na pewno was o to proszę.
KicakBM
Posty: 41
Rejestracja: pn lis 02, 2020 3:36 pm

Re: pielegnacja

Post autor: KicakBM »

Cześć, jak pielęgnujecie skórę pod oczami? Ja mam dość mocne worki pomimo, że wysypiam się i nakładam różne specyfiki. Zastanawiam się czy nie pójść o krok dalej i nie wybrać się do gabinetu by wykonać zabieg kn-estetic/pl/zabiegi/dolina-lez/ . Dzięki użyciu kwasu hialuronowego skóra staję się wyraźniej napięta i mam nadzieję, że pozbędę się tych okropnych cieni
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: pielegnacja

Post autor: balbo »

Ja dopiero niedawno odkryłam w jaki sposób odpowiednio pielęgnować skórę twarzy. Nie wystarczy tylko umyć żelem i przetrzeć tonikiem. Warto zadbać o odpowiednie oczyszczanie. Fajnie sprawdza się szczoteczka soniczna do twarzy. Mi się udało na promocji kupić tutaj shop-dent/pl/pl/menu/dodatkowe/szczoteczki-soniczne-do-twarzy-583.html . Odkąd przyszła, to w ogóle się z nią nie rozstaję. Nie spodziewałam się, że tak ważne jest to, aby dobrze oczyszczać skórę. Dużo też robi masaż. Generalnie jestem mega zadowolona, bo sama widzę efekty.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: pielegnacja

Post autor: klamra »

Do pielęgnacji tylko i wyłącznie kosmetyki naturalne. W moim przypadku jest to podstawa pielęgnacji twarzy. Ostatnio odkryłam produkty marki Natura Siberica: naturasiberica/com/pl/pl/products/oczyszczajaca-czarna-maska-do-twarzy-z-weglem-aktywnym-polnocny-detox-795.html . Co sądzicie o takim rozwiązaniu jak czarna maska?
BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: pielegnacja

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli szukacie fajnego produktu do pielęgnacji włosów to polecam helfy/pl/pl/products/migdalowy-olejek-do-wlosow-vatika-989.html. To olejek migdałowy do różnego typu włosów, ma za zadanie przede wszystkim odpowiednio je odżywić i nadać blask, a także miękkość :)
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: pielegnacja

Post autor: olka »

Nie jest łatwo zadbać o dziecko, ale tak naprawdę tutaj lab4baby/pl/product/panthenol/logo-z-chmurka/ macie rodzaj kosmetyków, które są przyjazne dzieciakom i na pewno działają na ich korzyść. Wiem, że nie każdy ma takie podejście i nie wierzy, że to wszystko może pasować, ale jak dla mnie, to właśnie są bardzo dobre produkty. Moje dziecko kocha ten zapach.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: pielegnacja

Post autor: milka »

Dla mnie najważniejsza jest pielęgnacja skóry twarzy po zimie, bo jest tłusta i bez wyrazu, skóra jest szara i wyskakują mi pryszcze. Słyszałam, że na takie problemy pomagają wiórki mydlane Betula Tar od Aurumaris. Preparat pomaga pozbyć się trądziku i blizn. Jego skład jest w 100% naturalny, cena jest przystępna. Szczegóły są tutaj aurumaris.eu/produkt/oczyszczajace-przeciwzapalne-platki-mydlane-betula-tar-100ml/ .
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: pielegnacja

Post autor: Renata »

Mówi się ze wizytówka kobiety są włosy. Dlatego warto skorzystać z tej oferty tu bee/pl/t/naturalne-farbowanie-wlosow Są tu propozycje farb ziołowych do koloryzacji włosów. One nie niszczą włosów, są bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży czy osób nadwrażliwych na alergeny chemiczne. Farby ziołowe nie wymagają tak częstych aplikacji jak niezdrowe farby chemiczne.
ODPOWIEDZ