Magazyny

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Magazyny

Post autor: Vitka »

Wiem, że takie prowadzenie nie jest łatwe. Dlatego musisz zastanowić sie co potrzebujesz przy takim magazynie. Wiem, ze bedą potrzebne ci palety euro. W wiekszych ilościach dostaniesz je tutaj saspalety/pl/ . Bo szukałam niedawno dla znajomych i udało mi się je tutaj znaleźć.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Magazyny

Post autor: olka »

Wbrew pozorom, magazyn wcale nie musi być drogi. Chodzi mi o to, że takie elementy jak amrack regały paletowe używane możemy ogólnie kupić i to też się sprawdzi. Jasne, że nowe lepiej wygląda, ale często to koszt o 25-50% większy. Warto go ponosić, skoro takie regały i tak będą się dobrze prezentować i będą dobrze działać? Jak myślicie?
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Magazyny

Post autor: stylówka »

Cześć. No dobra jak już mowa o magazynach to oczywiście bardzo ważne jest to aby magazyny ogrodzić by nikt przypadkowy do nich nie dostał się. I tak też zupełnie przez przypadek znalazłam tego linka ogrodzeniepanelowe/pl/blog/ogrodzenia-magazynowe-czym-ogrodzic-magazyn-86/ dzięki któremu poznaliśmy kilka bardzo dobrych rozwiązań jeśli chodzi o ogrodzenie magazynów.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Magazyny

Post autor: Stajl »

Przede wszystkim w magazynie musi być odpowiednie wyposażenie. Na pewno konieczne będą elektryczne wózki widłowe, dzięki którym możliwe jest przewożenie towarów umieszczonych na paletach. Takich wózków można używać zarówno wewnątrz magazynu jak i na zewnątrz. Przydają się też do załadowywania i rozładowywania ciężarówek czy umieszczania ładunków na wysokich regałach.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Magazyny

Post autor: groszek »

Jesli chcecie stawiać nową halę magazynową to polecam zajrzeć na commercecon/pl/baza-wiedzy/ Commercecon zajmuje się budową hal magazynowych i wyposażeniem ich w nowoczesne technologie. Na stronie znajdziecie też bazę wiedzy z której dowiecie się m.in na temat ogrzewania hali, odwodnienia dachu itd.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Magazyny

Post autor: stylowa »

Jeśli interesują Was pomieszczenia magazynowe miejscapaletowe to strona, którą powinniście odwiedzić. Możecie tam znaleźć takie przestrzenie magazynowe na wynajem, w dogodnej dla Was lokalizacji. Ja osobiście uważam, że taki wynajem magazynu opłaca się bardziej, niż budowa własnego :)
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Magazyny

Post autor: milka »

Patrząc na bezpieczeństwo pracowników, ale też na ich efektywność, myślę, że przestrzeń magazynowa musi być funkcjonalna. Przyda się podest przemysłowy, który jest antypoślizgowy, a przy okazji ułatwia pracę. W ten sposób bez problemu można przemieszczać się między regałami, co usprawni wykonywanie obowiązków. Tutaj macie szczegóły nedcon/pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/podesty-magazynowe/ .
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Magazyny

Post autor: jowittaa »

Jak masz magazyn i potrzebujesz odpowiednich regałów to ta oferta regaly.biz/ będzie idealna. Nie tylko chodzi o niskie ceny ale także wysoką jakość. Ich produkty wytrzymają duże obciążenia a to najważniejsze w magazynie. Dzięki nim masz dostęp do najlepszych produktów w najniższej cenie.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Magazyny

Post autor: olka »

Warto również powiedzieć, że magazyny mają najróżniejsze możliwości, dlatego moim zdaniem nie powinniśmy zapominać o technice. Stąd uważam, że dobrym pomysłem będzie coś takiego jak części zamienne do urządzeń dźwigowych i sama winda towarowa. To naprawdę wiele upraszcza, mówię Wam o tym szczerze.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Magazyny

Post autor: nuber »

Komu polecacie zlecić magazynowanie towaru? Będę musiał gdzieś umieścić produkty z mojego sklepu internetowego. Myślałem o tym magazynie perfectmeridian/pl . Mój znajomy bardzo ich polecał. Podobno solidna i sprawdzona firma. Czy ktoś z Was korzystał może z ich usług i może się wypowiedzieć?
ODPOWIEDZ