Ból stawów

Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Ból stawów

Post autor: Felider »

Jeżeli ma ktoś problemy z bólami stawów to zdecydowanie polecam tą stronkę https://www.sport-med.pl/leczenie/komor ... -ortopedii . Jest ona o leczeniu bólu stawów dzięki komórkom macierzystym. Można naprawdę dużo się dowiedzieć. Informacje tam zawarte są w 100% rzetelne. Gorąco polecam!
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Ból stawów

Post autor: malwina »

ogólnie w takim wypadku warto wybrać się do dobrego ortopedy, który wykona niezbędne badania i zaleci konkretne leczenie. Jak mieszkacie w Warszawie to z ręką na sercu polecam przychodnię MediVita na Mokotowie. Ja chodzę tu do ortopedy własnie, wcześniej robiłam też badania medycyny pracy ( wszystko załatwiłam w ciągu 1 dnia). Szybko, bez kolejek, w sympatycznej atmosferze :)
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ból stawów

Post autor: groszek »

Moim zdaniem warto udać się do fizjoterapeuty! Od siebie mogę polecić to miejsce technologiaciala/pl/ Jestem pewna, że uzyskasz tam fachową pomoc w walce z bólem. Sama przez to przechodzilam i fizjoterapia najbardziej pomaga. Nie ma co się faszerować lekami przeciwbólowymi.
ODPOWIEDZ