Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
Felider
Posty: 113
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Kursy zawodowe

Post autor: Felider »

Jeżeli szuka ktoś odpowiednich kursów zawodowych to zdecydowanie polecam tą stronkę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm . Znajdziecie tam mnóstwo ofert więc na pewno wybierzecie coś dla siebie. Sam znalazłem świetny kurs miesiąc temu i nie zawiodłem się. Gorąco polecam!
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
stylowa
Posty: 255
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: stylowa »

Jeśli chodzi o kursy dla pracowników biurowych, to polecam Wam te o których mowa na stronie internetowej kursy-edu.net/pl/kurs-pracownik-biurowy/. Firma szkoleniowa Kar-Group po zakończeniu u nich takiego szkolenia wystawi Wam specjalny certyfikat, więc myślę, że warto :)
Krasnek
Posty: 76
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Krasnek »

A jak Wam się widzą takie na przykład szkolenie kierowanie zespołem enterpriseadvisors/pl/szkolenia-z-zarzadzania-zespolem/ . Mnie bardzo by się przydały i musiałabym się przynajmniej na jedno z nich zapisać. Najpierw jednak Wy mi powiedzcie, czy korzystaliście już z tego rodzaju kursów. Łatwiej byłoby mi podjąć decyzję.
Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Domis3223 »

Jesteśmy firma działającą w branży energetycznej, i posiadamy ważny certyfikat iso 50001, który pokazuje naszym klientom, że działam zgodnie z zasadami wymaganymi w UE i wydaje mi się, że częściej wybierają nasze produkty i usługi.
groszek
Posty: 217
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: groszek »

Jesli chodzi o szkolenia BHP to warto zgłosić się do tej firmy inzynieriabhp/pl/ Ma bardzo rozbudowaną ofertę i działa kompleksowo. Szkolenia BHP są bardzo ważne, kazdy pracodawca powinien zadbać o to by odbywały się w jego firmie. Dlatego warto mieć namiary na profesjonalistów.
klamra
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: klamra »

Dużo różnych szkoleń związanych z hobby można znaleźć w internecie. Wystarczy dobrze się rozejrzeć. Bardzo ciekawą i oryginalną opcją są na przykład kursy żeglarskie dostępne na stronie Fair Winds: fairwinds/pl/certyfikat-src-jak-uzyskac-go-najszybciej/ . Myślę, że Wam się spodobają.
pariss
Posty: 48
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:10 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: pariss »

ja od jakiegoś czasu pracuję jako asystentka stomatologiczna. Skończyłam szkołę i kilka kursów ale ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Teraz planuje zapisać się na jeden z kursów organizowanych przez firmę Heroes of Dentistry heroesofdentistry/pl/. Warto zerknąć jeśli jesteście z branży :) rozsądne ceny, ciekawa tematyka, doświadczeni wykładowcy.
zuzia12
Posty: 93
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: zuzia12 »

Może zainteresują Was szkolenia sprzedażowe z telefonicznej obsługi klienta? Takie szkolenia można znaleźć na przykład tutaj: enterpriseadvisors/pl/szkolenia-sprzedazowe/telefoniczna-obsluga-klienta/ . Myślę, że jest to całkiem ciekawa droga rozwoju.
groszek
Posty: 217
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: groszek »

Od siebie mogę polecić artykuły dostępne na https://adrianpakulski.pl/biznes/czym-r ... r-ekspert/ Znajdziecie tam sporo ciekawych i przydatnych informacji na temat prowadzenia własnego biznesu. Szczerze mówiąc sama ostatnio zastanawiam sie nad własną dzialalnością.
ODPOWIEDZ