Ogrzewanie centralne

deborah
Posty: 402
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:12 pm

Ogrzewanie centralne

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która montuje ogrzewanie centralne Rybnik. Jaką możecie mi polecić?
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: homekk »

Skoro mowa o ogrzewaniu to zastanawiam się nad tym czy by nie zamontować może kominka w salonie. Bo jednak uważam, że taki kominek doda tylko uroku w salonie. Dlatego też szukamy jak cenowo takie kominki wychodzą. I tak między innymi trafiliśmy na tego Producent Kominków - Ignif który ma bardzo dobre opinie. Także w sumie to taki kominek to bardzo dobry pomysł.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: olka »

A ogólnie co polecacie zastosować jako moc grzewczą?? Serce układu, można powiedzieć? Ja wiem, że każdy ma prawo powiedzieć nam o rozwiązaniach, jakie uważa za słuszne, ale ja szczerze zapytam, czy waszym zdaniem takie hymon/pl/oferta/pompy-ciepla/ pompy ciepła to dobry plan? Warto się na coś takiego pokusić? Czy jednak nie jest to dobry plan?
sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: sisi »

Problem z wyborem ogrzewania to nie jedyny kłopot, jaki nas może spotkać. Przy budowie co prawda rzadko to jest potrzebne, ale w starych domach często się sięga po uszczelnianie kominów . Dlaczego? Z czasem elementy kominowe się luzują, a zanieczyszczenia, zamiast iść w eter, zostają z nami. A to niezdrowe. Czy ktoś z was musiał wykonywać podobne zabiegi?
BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli ktoś z Was zastanawiałby się nad ekologicznym systemem grzewczym to mogę polecić firmę varme.tech/, która odpowiada za pompy ciepła wysokiej jakości z dużą wydajnością i niskim poziomem hałasu. Pompy ciepła Varme to świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu, ich produkty to przede wszystkim wysoka klasa energetyczna w pełni wydajne :)
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: groszek »

Moim zdaniem kominek to świetna opcja. W domu będzie ciepło a dodatkowo będzie idealne miejsce by sobie posiedzieć z książką. Według mnie kominek tworzy niesamowity klimat. Ja już wybrałam wkład i teraz przeglądam Drzwi do kominka. Chcemy przed zimą postawić kominek w domu.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: arax »

Swoje ogrzewanie centralne zawsze możecie wspomóc o kominek. Będzie to idealna opcja na Jesienne i Zimowe wieczory. Na przykład tutaj https://kominki-sklep24.pl/ każdy znajdzie coś dla siebie. Widziałem, że sporo osób poleca ich rozwiązania na portalach o takiej tematyce. Dlatego wydaje mi się, że jest to oferta godna polecenia.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Inna12 »

Jeżeli chodzi o ogrzewanie to pomyśl nad montażem ogrzewania na podczerwień bo to świetne rozwiązanie. Zapoznaj się z tą stroną heatdecor/com/kalkulator/ gdzie masz nie tylko produkty ale i kalkulator który pozwala oszacować koszt ogrzewania jak i inwestycji. Na pewno trzeba wziąć takie ogrzewanie pod uwagę bo jest świetną opcją.
experience
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:04 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: experience »

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem kotła co to z całą pewnością powinieneś sprawdzić te ze strony kotlyleszka/pl/. Posiadają szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach - jestem przekonany, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Razem z zoną kupiliśmy tutaj kocioł i sprawdza się znakomicie!
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: klamra »

A co powiecie na przykład na kocioł sas varmo 15kw: hap/pl/pl/products/ogrzewanie/kotly-i-piece/kotly-na-paliwa-stale/kotly-weglowe/kociol-sas-varmo-15-kw-na-paliwo-stale-4507 ? Moim zdaniem warto wziąć je pod uwagę. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki wybór.
ODPOWIEDZ