Transport ciężarowy

groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Transport ciężarowy

Post autor: groszek »

Według mnie firma transportowa to bardzo dobry biznes! Na pewno klientów nie zabraknie! Zanim jednak zaczniesz działać dowiedz się jak taki biznes w ogole wygląda, jak działa firma spedcyjna - polskibiznes.info/jak-dziala-firma-spedycyjna/ itd. Bez tej wiedzy będzie ci ciężko w ogóle zacząć!
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Transport ciężarowy

Post autor: klamra »

Może tutaj przyda się transport niskopodwoziowy? Warto pomyśleć o takiej opcji. Na blogu pomocdrogowa.w.poznaniu/pl/transport-niskopodwoziowy-czym-jest/ znajdziecie więcej informacji na temat tego typu transportu. Sądzę, że będzie to bardzo dobry wybór w przypadku transportu różnych sprzętów.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Transport ciężarowy

Post autor: nuber »

Czy ktoś z Was ma z kolei doświadczenie w transporcie maszyn wielkogabarytowych? Tak się składa, że będę musiał przetransportować ciągnik z jednego końca Polski na drugi i zastanawiam się jak to zrobić. Widziałem, ze są takie firmy, jak ta inrel/pl/ , które zajmują się transportem zarówno lądowym, jak i wodnym maszyn. Przyznam szczerze, że nigdy nie korzystałem z usług takich firm. Co Wy o tym sądzicie? Mieliście okazję korzystać z takich usług?
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Transport ciężarowy

Post autor: jowittaa »

Zarządzanie dużą flotą samochodową to nie lada wyzwanie, ale dzięki narzędziom oferowanym przez firmę Baseline https://www.baseline.pl/mod/pojazdy/ staje się to łatwiejsze. W ich ofercie znajduje się m.in. narzędzie do monitorowania floty samochodów, które pozwala na bieżąco kontrolować wszelkie opłaty i przeglądy. Wszystkie informacje dostępne są w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzasz czas i unikasz niepotrzebnych kosztów.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Transport ciężarowy

Post autor: Inna12 »

Jeśli szukasz renomowanej firmy spedycyjnej, która zapewni Ci kompleksową obsługę logistyczną, warto skorzystać z usług firmy https://xl-logistics.pl/spedycja/. To miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór usług spedycyjnych, dopasowanych do różnych rodzajów towarów i potrzeb klientów.
ODPOWIEDZ