Fotowoltaika

deborah
Posty: 402
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:12 pm

Fotowoltaika

Post autor: deborah »

Instalacje fotowoltaiczne Kraków - chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się montażem. Jakich fachowców polecacie?
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: stylowa »

A skoro już mowa o fotowoltaice, to czy kojarzycie może takiego dostawcę prądu jak respect energy? Ja słyszałam, że firma ta korzysta tylko i wyłącznie z takich odnawialnych źródeł - fotowoltaiki, elektrowni wodnych, wiatrowych i biogazowych ;) Co byście powiedzieli na współpracę z nią?
sasanka
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: sasanka »

W tych czasach fotowaoltaika cieszy się ogromną popularnością, co druga rodzina zakłada panele i są bardzo zadowoleni. Moja rodzina ma już ponad 2 lata i nigdy nie powiedzieliśmy złego słowa. A zakładała nam firma solar-distribution.baywa-re/pl/, która podeszła do tego z profesjonalizmem i szacunkiem do klienta. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. Polecamy
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: homekk »

Słyszałam już od kilku osób, że fotowoltaika bardzo opłaca się. Bo nie tylko, że inwestujemy w ekologiczne rozwiązania lecz także praktyczne. A jak dzięki temu nasze rachunki mają się zmniejszyć to czemu by nie skorzystać z takiej możliwości. I tak też szperając w necie aby dowiedzieć się nieco więcej na ten temat to natrafiłam na ofertę tej firmy kobo-energy/pl/fotowoltaika-namyslow/ Także zadzwonimy do nich i wszystkiego na ten temat dowiemy się.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: arax »

Nad montażem paneli fotowoltaicznych zastanawiałem się bardzo długo, bo jest to dość kosztowna inwestycja i nie zwraca się od razu. Wreszcie skontaktowałem się z firmą https://ekoi.pl/, która udzieliła mi bardzo dużo informacji na ten temat - wybrała najlepsze możliwe panele na rynku i rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Montaż odbył się w zeszłym roku, a fachowcy naprawdę profesjonalnie podeszli do tematu - wszystko zostało zamontowane jak należy, dlatego jestem bardzo zadowolony. Zacząłem już oszczędzać, a rachunki za prąd spadły praktycznie do zera!
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: groszek »

No my tez myślimy o fotowoltaice firmy Vaillant. Znalazłam już nawet serwis na eqotech/pl/ który zajmuje się panelami i innymi sprzętami tej marki. Ktoś z was ma od nich panele? Wybudowaliśmy niedawno dom i chcemy pójść za ciosem i postawić panele.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: milka »

Uważam, że inwestycja w fotowoltaikę to przyszłość, bo realnie można zadbać o środowisko, a przy okazji mieć niższe rachunki za prąd. Wiadomo, że to duży wydatek, dlatego trzeba znaleźć doświadczoną firmę, która wszystko wykona poprawnie. Liderem w branży jest ABC SUN ENERGY, która działa w Łodzi i okolicach. Ma na koncie wiele realizacji, a szczegóły są tutaj abcsunenergy/pl/fotowoltaika-lodz.html .
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Renata »

Fotowaoltaika to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie i warto ja instalować nie tylko na domkach jednorodzinych. To też rozwiązanie które chroni nasze środowisko. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę tu inverter/com/pl/serwis/ Ta firma wprowadzila dwie nowe usługi audyt powykonawczy oraz serwis. Z których można skorzystać w razie nagłej awarii czy gdy macie wątpliwości czy instalacja jest poprawnie wykonana.
ODPOWIEDZ