Strona 1 z 1

Aranżacja tarasu

: śr maja 26, 2021 6:41 pm
autor: RafalCraft
Skorzystałem niedawno z usług firmy https://fabrykatarasow.pl/, gdzie bez problemu udało im się doradzić w zakresie wyboru odpowiednich desek kompozytowych, a także zajęli się montażem tarasu. Zdecydowanie jestem zadowolony z ich usług, świetna firma.

Re: Aranżacja tarasu

: pt maja 28, 2021 11:18 am
autor: stylowa
Jeśli kogoś z Was interesowałyby wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe deski tarasowe kompozytowe producent takich desek Lenta oferuje naprawdę spory ich wybór. Takie deski są dostępne oczywiście w różnych wariantach kolorystycznych, więc na pewno uda Wam się coś wybrać na Wasz taras ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania, bo takie deski są naprawdę bardzo wytrzymałe i solidne ;)

Re: Aranżacja tarasu

: pt cze 18, 2021 1:30 pm
autor: groszek
My też mamy taras do urządzenia. Teraz szukam balustrady na taras, bo stara już ledwo stoi i źle wygląda (mamy bardzo stary dom). Trafiłam ostatnio na ofertę Inox-stal Zgierz i chyba zamówię stamtąd balustradę nierdzewna. Widziałam, że mają spore portfolio i bardzo dobre opinie wśród klientów. Jak już ogarniemy balustradę to chcę zacząć szukać mebli i dodatków.

Re: Aranżacja tarasu

: czw lip 29, 2021 3:08 pm
autor: nuber
Na taras tutaj https://gardenspace.pl/naroznik-na-taras macie fajną ofertę na narożniki. Zobaczcie jakie mają, dla każdego coś się znajdzie bo wybór jest duży. No i jak wam zależy na jakości jak mi to na pewno będziecie zadowoleni z ich mebli.