Jakie narzędzia

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Jakie narzędzia

Post autor: Vitka »

Moim zdaniem należy mieć u siebie spory wybór narzędzi by móc czasami majsterkować samemu i dobrze by było mieć do tego sprzęt. Widziałam, ze tutaj eldor24/pl/kategorie/gniazdo-telefoniczne-bezowe-simon-basic-btf112 . Można kupić wszystko co jest możliwe do takich domowych i nietylko prac.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Jakie narzędzia

Post autor: olka »

Nie mogę Wam sama mówić, co macie wybierać, ale ja na przykład sobie patrzę na elektronarzędzia używane . bo nie chcę ogólnie mieć problemów z fachowcami i wybieraniem. A druga sprawa, że po prostu nie mam tyle funduszy, by wszystko całkowicie nowe kupować. Stąd to pytanie.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Jakie narzędzia

Post autor: zuzia12 »

Na pewno w każdym domu przydadzą się różne elektronarzędzia. Najwygodniej będzie zamówić je online. Czy wiecie, gdzie najlepiej ich szukać? Ten sklep internetowy bezprzewodu/pl/ladowarki-Milwaukee ma bardzo bogatą ofertę. Są to głównie właśnie narzędzia akumulatorowe. Polecam zajrzeć.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Jakie narzędzia

Post autor: Krasnek »

Nasz tata niedługo ma urodziny i chcemy mu kupić jakiś fajny zestaw narzędzi. Uwielbia majsterkować, więc z pewnością mu się przydadzą. Nawet znalazłam sklep, gdzie jest bardzo duży wybór narzedzia-krab/pl/ . No i jest rabat 5% za założenie konta, ważny tylko 14 dni.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Jakie narzędzia

Post autor: jowittaa »

Jeżeli chodzi o narzędzia to znajdziesz je tutaj stmech.eu/o-nas/ Firma posiada wiele produktów do maszyn i urządzeń technicznych w dobrych cenach. W razie czego masz doświadczoną kadrę która pomoże z danym tematem.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Jakie narzędzia

Post autor: malwina »

Nie znam się na narzędziach ale wydaje mi się, ze lepiej kupić coś porządnego, co będzie nam służyło przez wiele lat. Jeśli chodzi o konkretny sklep top warto zajrzeć do Good Majster goodmajster/pl/. Tu znajdziecie też materiały budowlane oraz instalacyjne, artykuły sezonowe. jest też dział poświęcony BHP. Ceny nie są wysokie a sklep na bieżąco realizuje zamówienia.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Jakie narzędzia

Post autor: Stajl »

Wybór narzędzi jest teraz bardzo duży. Jeśli szukacie sprzętu, który sprawdza się do obróbki kamienia to zerknijcie na ofertę firmy Krzemex https://www.krzemex.pl/ . Oni specjalizują się w sprzedaży narzędzi diamentowych oraz ściernic. Krzemex oferuje ściernice tradycyjne, które doskonale sprawdzają się do szlifowania granitu, marmuru, betonu, piaskowca oraz sztucznych kamieni.
ODPOWIEDZ