Co do salonu

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Co do salonu

Post autor: Vitka »

Ja ostatnio musiałam oprawić obraz, który zamówiłam na rocznicę moich rodziców. Zgłosiłam się do oprawa obrazów warszawa i byłam bardzo zadowolona z efektu. Na pewno przy kolejnej okazji zgłoszę się do nich.
Bastana
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:53 am

Re: Co do salonu

Post autor: Bastana »

Urządzając salon w nowym mieszkaniu szukałam pomysłu na stół. Chciałam, żeby był nowoczesny, bo całe mieszkanie w tym stylu urządzałam. Przeglądałam różne portfolio projektantów wnętrz i wybrałam porady z bloga Edinos blog.edinos/pl/jak-wybrac-i-ustawic-stol-w-salonie/
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Co do salonu

Post autor: nuber »

Meble już mam, jednak w dalszym ciągu zastanawiam się jaki wybrać telewizor... Teraz na rynku jest ogromny wybór. Niestety nie wiem do końca na co zwrócić uwagę. Wiem tylko, że musi być SMART :D Natrafiłem na ofertę sklepu: e-sas/pl/rtvagd/telewizory-i-rtv/telewizory Jednak nie wiem który mogę wybrać. Macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie? Na co powinienem uwagę zwrócić?
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Co do salonu

Post autor: groszek »

Mi się wydaje, że świetnym pomysłem na ścianę w salonie są panele na ścianę. Zobacz sobie jak to wygląda, może akurat ci się spodoba :) Ja mam takie panele nad kominkiem i nie mogę się na nie napatrzeć. Zastanawiam się nad położeniem ich też w sypialni.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Co do salonu

Post autor: arax »

Zależało mi na tym, aby zakupić do mojego salonu stolika, na którym mógłbym codziennie stawiać moją ulubioną kawę i ją popijać. Sprawdziłem oferty wielu sklepów i najbardziej zainteresowała mnie strona https://www.swiatmebli.pl/stoliki_awy/, na której znajdują się stoliki które totalnie wkomponowują się w mój styl. Zamówiłem ten, który mi się najbardziej podobał i teraz kawa smakuje jeszcze lepiej.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Co do salonu

Post autor: jowittaa »

Każdy salon musi mieć eleganckie firanki i zasłony które przydadzą się w słoneczne i upalne dni. Ja do siebie zamówiłam takie nietylkofiranki/pl/zaslony-welurowe/2531-6367-zaslony-welurowe-feliciana-na-tasmie-135x270-cm.html bo lubię welur i mają fajne kolory. Polecam też przejrzeć ich inne propozycje bo jest z czego wybierać a ceny są bardzo atrakcyjne.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Co do salonu

Post autor: klamra »

Telewizor trzeba też odpowiednio zamontować w naszym mieszkaniu. Ciekawym więc rozwiązaniem może być na przykład taki uchwyt do telewizora: emanta/pl/uchwyty-do-telewizorow . Myślę, że jest to całkiem praktyczny gadżet.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Co do salonu

Post autor: Stajl »

Szukacie ciekawej ramy, do obrazu lub do zdjęcia? Co powiecie na ramę 3D? O np taką: aluramy/pl/rama-drewniana-sur-gpj-kaseton-3d-10x15 Sprawia wrażenie głębi i wywołuje efekt 3D. Wg mnie fajna sprawa, szczególnie przy dobrze dobranych zdjęciach do niej. Idealna do powieszenia, albo do postawienia na biurku, czy do w domu czy w pracy.
ODPOWIEDZ