Praca za granicą

stylowa
Posty: 180
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Praca za granicą

Post autor: stylowa »

Witajcie,
czy opłaca się Waszym zdaniem wyjeżdżać do pracy za granicę? Jeśli tak, to do jakiego kraju najbardziej? Ja ostatnio widziałam sporo ofert zatrudnienia we Francji na stronie polandworkforce/com/praca-francja/. Czy ktoś z Was miał okazję tam zarabiać?
Izydiusz
Posty: 105
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:48 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: Izydiusz »

teraz można wyjeżdząc do pracy poza pl jak jest kwarantanna?
Szuwi
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:17 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: Szuwi »

W zasadzie to nie ma już żadnego uzasadnienia taki wyjazd, moim zdaniem.
Na miejscu, w całej Polsce jest aktualnie tyle pracy, że nie warto szukać gdzieś daleko.
Przejrzyj oferty na tym portalu: megapraca/pl/, żeby się przekonać, ile aktualnych ogłoszeń publikowanych jest codziennie.
Co istotnie - stawki w niektórych zawodach są na tyle dobre, że śmiało można powiedzieć, że bezkonkurencyjne wobec tych za granicą.
malwina
Posty: 87
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: malwina »

Ja pracuje za granicą juz kilka dobrych lat, jestem opiekunką osób starszych w Niemczech :) Praca daje mi mnóstwo radości i dużo satysfakcji. Jeśli chodzi o godnego polecenia pracodawcę w tej branży to ze swojej strony polecam agencję Dolce Vita edolcevita/pl/. Oferują korzystne stawki, premie, jest umowa. Praca w bezpiecznych i komfortowych warunkach.
Orchidea
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 07, 2020 4:07 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: Orchidea »

Też przez chwilę myślałam o wyjeździe za granicę się, ale nie wiadomo, co wydarzy się w trakcie epidemii, czasy są dość trudne... I chyba przynajmniej w tym i przyszłym roku wyjazd sobie daruję, ale ciekawi mnie, jakie są jeszcze opcje poszukiwania pracy. Jakoś nie wierzę, że ktoś się odezwie po wysłaniu cv na portalach pośredniczących, chyba najlepiej wysyłać do określonego pracodawcy: kuracjusz.biz/, w zakładce praca. A Wy jakie macie jeszcze pomysły?
balbo
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Praca za granicą

Post autor: balbo »

Zobaczcie sobie koniecznie tutaj praca Niemcy - ogłoszenia i oferty pracy w serwisie FACHPRACA/pl. Niewątpliwe propozycji jest wiele. Myślę, że warto przede wszystkim znaleźć takie zatrudnienie, które będzie odpowiednie co do naszych kwalifikacji. Nie da się ukryć, że są tam oferty dla fachowców w różnych branżach.
GabrielRWrz
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Re: Praca za granicą

Post autor: GabrielRWrz »

A zastanawialiście się nad pracą za granicą dla par? Na początku roku zdecydowałem się wraz z moją dziewczyną na takie rozwiązanie i znaleźliśmy pracę we Francji dzięki polandworkforce/com/francja-praca-dla-par/, gdzie udało nam się znaleźć bezpieczne i legalne zatrudnienie bardzo szybko :)
balbo
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Praca za granicą

Post autor: balbo »

Wiele osób zastanawia się nad pracą za granicą. Czasem nie chodzi o wyjazd na zachód, ale do USA. Jeśli rozważacie takie rozwiązanie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj slowopodlasia/pl/wiadomosci/10908,praca-w-ameryce-czy-to-sie-oplaca . Macie tam ciekawy artykuł, z którego możecie się sporo dowiedzieć. Między innymi dowiecie się czy taka praca faktycznie się opłaca.
sisi
Posty: 95
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: sisi »

Jeśli chcecie aplikować do pracy za granicą, to myślę, że warto jest po prostu dowiedzieć się, jak to ma wyglądać i czy mamy naprawdę dobre CV napisane. Jeśli nie, to tutaj portal.forumpraca/pl/praca-w-polsce/jak-napisac-cv-bez-doswiadczenia/ możemy się o tym więcej dowiedzieć. CV w końcu jest bardzo ważne.
BeataE0020
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: Praca za granicą

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli szukacie pracy za granicą to polecam polandworkforce/com/opinie/, gdzie możecie przeczytać opinie o agencji pracy tymczasowej Poland Workforce, która pomaga znaleźć zatrudnienie poza granicami kraju :)
ODPOWIEDZ