Ubezpieczenie

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Ubezpieczenie

Post autor: Vitka »

Trzeba wiedzieć też o tym, że ubezpieczenie jest bardzo wazne.Wiele jest sytuacji takich jak te unilink/pl/porady/skoda-ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc-tego-auta w ktorych trzeba pomyślec o ubezpieczeniu.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: jowittaa »

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia to ja zawsze korzystam z porównywarek i dokładnie sprawdzam kto ma najmniejszą liczbę wykluczeń i duże sumy ubezpieczeń. Jak mam te informacje to wtedy podpisuję polisę z danym towarzystwem. Jak dotąd najlepiej wypada mi to superpolisa/pl/partner/axa-assistance/ ale w końcu to lider rynku.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ubezpieczenie

Post autor: groszek »

Ja tam jestem zdania, że lepiej się dodatkowo ubezpieczyć. ZUS nie zapewni nam zbyt dużych pieniędzy w razie choroby lub różnych innych zdarzeń losowych. Dlatego my wykupiliśmy ubezpieczenie tutaj ubezpieczenia żukowo. Mamy ubezpieczone zdrowie, życie a także dom i samochód.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: nuber »

Dobre ubezpieczenie dla aut tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-ac/ możecie wykupić. Ja znam ich od kuzyna który polecał i tam też sam wykupiłem polisę i warto bo nie miałem jeszcze tak dobrych warunków w tak niskiej cenie. Sami możecie to sprawdzić.
experience
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:04 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: experience »

W przypadku polisy OC młodzi kierowcy muszą pamiętać, że na początku ich składka będzie znacznie wyższa w porównaniu do osoby z dużym stażem. Dodatkowo wiele innych czynników ma wpływ na cenę ubezpieczenia. W artykule motoview/pl/od-czego-zalezy-wysokosc-ubezpieczenia-oc-auta/ został poruszony ten temat, u mnie ma wpływ niski staż i fakt, że kupuję samochody z wysokim przebiegiem, co też ma wpływ na cenę.
ODPOWIEDZ