Ciuchy

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Ciuchy

Post autor: Vitka »

ja przy zakupie butów najpierw stawiam na wygodę bo to jest dla mnie najważniejsze. Zazwyczaj coś fajnego udaje mi się znaleźć na dewear/pl/pl/c/Obuwie-damskie/17 , Mają tam dobre ceny markowych butów. Czasami znajduje prawdziwe perełki.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Ciuchy

Post autor: olka »

Niestety, ale nie ma lekko. Zaczęłam całkiem niedawno ogólnie uprawiać sport na poważniej, stąd muszę kupić odpowiednie wyposażenie. Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić, ale nie będę kupować w siec. Wolę odwiedzić normalny decathlon i tak naprawdę zobaczyć to, co kupuję. Tak jest moim zdaniem ROZSĄDNIEJ.
nuber
Posty: 545
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Ciuchy

Post autor: nuber »

Jeśli chodzi o ciuchy, to polecam Ci poszukać ich w ofercie sklepu: yups/pl/pol_m_Akcesoria_Czapki-257.html . Sama upatrzyłam sobie tutaj czapki damskie. Są w dobrej cenie i szerokim wyborze, dlatego ta oferta tak mnie zainteresowała. Być może zainteresuje i Ciebie.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ciuchy

Post autor: groszek »

Duży wybór odzieży sportowej, obuwia do gry w piłkę nożna oraz akcesoriów znajdziesz tutaj zina/pl Ja chcę zamówić tam strój piłkarski dla syna oraz plecak. Myślę, że młody będzie zachwycony! Ostatnio u nas na tapecie jest cały czas piłka nożna!
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Ciuchy

Post autor: stylowa »

A skoro już o ciuchach mowa, to słyszałam, że teraz na topie jest styl francuski Moda ta osobiście bardzo przypadła mi do gustu. Jak widać na stronie internetowej ohme/pl/moda/styl-francuski-jako-ponadczasowa-moda-zobacz-inspiracje-z-paryskich-ulic/, ubrania w takim stylu są ponadczasowe, eleganckie, ale z drugiej strony urzekające swoją prostotą. Jak widać dużo takich modnych ubrań można dostać na przykład w sklepie MOHITO. Mieliście kiedykolwiek okazję robić tam zakupy?
Stajl
Posty: 147
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Ciuchy

Post autor: Stajl »

Teraz są konkretne wyprzedaże np w Mohito! Wiedzieliście o tym? Jeśli nie - to zobaczcie sami, jakie np na promocji mają szorty: mohito/com/pl/pl/ubrania/szorty Super sprawa - kupujemy teraz taniej o jakieś kilkadziesiąt procent, chodzimy jeszcze te z 2-3 tygodnie, zanim zrobi się za zimno, chowamy do szafy i za pół roku wyciągamy! :) Uwielbiam robić zakupy na wyprzedażach, a Wy?
ODPOWIEDZ