Soczewki miesięczne

Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Soczewki miesięczne

Post autor: Felider »

Ostatnio sporo rozmyślam nad zakupieniem nowych soczewek miesięcznych, ponieważ moje poprzednie nie służyły mi za dobrze. Dlatego szukam czegoś porządnego, co będzie się komfortowo nosiło. Macie może jakieś swoje ulubione propozycje? Rozmawiałem na ten temat ze swoją znajomą i ta poleciła mi te szkła https://www.szkla.com/freshlook-dimensions-6-szt.html . Podkreślają one naturalny kolor oczu oraz sztucznie powiększają je. Dodatkowo soczewki te gwarantują wysoki komfort przy ich użytkowaniu. Faktycznie warto więc się na nie zdecydować? Muszę powiedzieć, że wszystkie te funkcje bardzo mnie zachęcają do ich zakupu. Dajcie znać co o tym myślicie.
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
Stajl
Posty: 147
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Soczewki miesięczne

Post autor: Stajl »

A ja sobie kupiłem takie: punktsoczewek/pl/soczewki-kolorowe/Cool-Look-2-tone-Black-2-szt kolorowe soczewki:) Ale to raczej na jakieś imprezy itp, bo normalnie to w okularach chodzę:) Ale u nich także jest duży wybór soczewek wszelakich producentów, jakbyś zamawiał to zapisz się do newslettera - dostaniesz 5% zniżki na całe zakupy!
ODPOWIEDZ