Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: GabrielRWrz »

Dzień dobry! Czy ktoś z Was zastanawia się nad ekologicznym system grzewczym w postaci pompy ciepła? Jeśli tak to niedawno zamontowaliśmy w domu pompę ciepła od Varme. Pełną ofertę znajdziecie na varme.tech/ :) Pompy ciepła Varme są bezobsługowe, dlatego bez problemu można dopasować odpowiednio temperaturę w pomieszczeniu.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: RafalCraft »

Jeśli szukacie odpowiednich urządzeń to mogę polecić pompy ciepła polskiej marki Varme. Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Polska marka pomp ciepła Varme wykorzystuje najlepsze podzespoły do produkcji urządzeń i stawia na wysoką wydajność przy zachowaniu oszczędności :)
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: lilly »

W sumie pompami ciepła dziś wiele domów się ogrzewa i wiem, że ogólnie wszyscy są zadowoleni, więc jak dla mnie, całkiem okej to wygląda. Ja jednak chcę powiedzieć, że dla mnie nie ma to jak takie uszczelnianie kominów . Wiem, że mimo wszystko o takie elementy należy dbać, bo nie wiadomo, co się kiedy stanie. A winnym zawsze zdążycie być.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: groszek »

A co sądzicie o ogrzewaniu na podczerwień? Trafiłam dzisiaj na termoplaza/pl/sklep i powiem szczerze, ze zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Poza tym podobno ogrzewanie tego typu jest oszczędne i ekologiczne.
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: Vitka »

Jeżeli chodzi o ekologiczne ogrzewanie domu to najlepiej jak zastanowisz się nad pompą ciepła. Sporo na ten temat czytałam tutaj remont.biz/pl/pompa-ciepla/ i uważam że to fajne ekologiczne rozwiązanie.
klamra
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: klamra »

A co powiecie na piec do ogrzewania centralnego: terme/pl/pl/blog/Jak-wybrac-piec-ogrzewania-centralnego/27 ? Słyszałam ostatnio sporo pozytywnych opinii na temat tych kotłów. Uważam, że warto poczytać sobie więcej o ich właściwościach.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: Inna12 »

Jeżeli chodzi o ekologiczne ogrzewanie to mam lepszą opcję niż pompa ciepła a mianowicie sprawdź co daje mata grzewcza w wykonaniu Heat Decor. Jest to nowoczesne rozwiązanie które bazuje na podczerwieni i daje nie tylko ciepło ale i oszczędności. Poczytaj więcej na temat ich produktów na witrynie firmowej. Na pewno nie zawiedziesz się na rozwiązaniach oferowanych przez nich.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: arax »

Hej. Chodzi mi ostatnio po głowie przejście na system ogrzewania oparty na gruntowych pompach ciepła. Mieliście może kiedyś z czymś takim do czynienia i moglibyście coś doradzić? Ja się właśnie zastanawiam, czy choćby taka oferta byłaby ok https://gejzer.com/oferta.html

Z góry wielkie dzięki za sugestie w tym temacie. Przyznam, że w Internecie jest cała masa tego typu ofert i ciężko jest się na coś zdecydować.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
ODPOWIEDZ