Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

GabrielRWrz
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: GabrielRWrz »

Dzień dobry! Czy ktoś z Was zastanawia się nad ekologicznym system grzewczym w postaci pompy ciepła? Jeśli tak to niedawno zamontowaliśmy w domu pompę ciepła od Varme. Pełną ofertę znajdziecie na https://varme.tech/ :) Pompy ciepła Varme są bezobsługowe, dlatego bez problemu można dopasować odpowiednio temperaturę w pomieszczeniu.
RafalCraft
Posty: 26
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: RafalCraft »

Jeśli szukacie odpowiednich urządzeń to mogę polecić pompy ciepła polskiej marki Varme. Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Polska marka pomp ciepła Varme wykorzystuje najlepsze podzespoły do produkcji urządzeń i stawia na wysoką wydajność przy zachowaniu oszczędności :)
lilly
Posty: 20
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: lilly »

W sumie pompami ciepła dziś wiele domów się ogrzewa i wiem, że ogólnie wszyscy są zadowoleni, więc jak dla mnie, całkiem okej to wygląda. Ja jednak chcę powiedzieć, że dla mnie nie ma to jak takie uszczelnianie kominów . Wiem, że mimo wszystko o takie elementy należy dbać, bo nie wiadomo, co się kiedy stanie. A winnym zawsze zdążycie być.
groszek
Posty: 113
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: groszek »

A co sądzicie o ogrzewaniu na podczerwień? Trafiłam dzisiaj na https://termoplaza.pl/sklep i powiem szczerze, ze zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Poza tym podobno ogrzewanie tego typu jest oszczędne i ekologiczne.
Vitka
Posty: 125
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: Vitka »

Jeżeli chodzi o ekologiczne ogrzewanie domu to najlepiej jak zastanowisz się nad pompą ciepła. Sporo na ten temat czytałam tutaj https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ i uważam że to fajne ekologiczne rozwiązanie.
klamra
Posty: 47
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła VARME

Post autor: klamra »

A co powiecie na piec do ogrzewania centralnego: https://terme.pl/pl/blog/Jak-wybrac-pie ... ralnego/27 ? Słyszałam ostatnio sporo pozytywnych opinii na temat tych kotłów. Uważam, że warto poczytać sobie więcej o ich właściwościach.
ODPOWIEDZ