Teleporada ze specjalistą?

Izydiusz

Teleporada ze specjalistą?

Post autor: Izydiusz »

Wiecie co można konsultować podczas teleporady z lekarzem specjalistą?
Wanda89

Re: Teleporada ze specjalistą?

Post autor: Wanda89 »

W zasadzie bardzo wiele problemów zdrowotnych można omówić z lekarzem przez telefon lub w inny sposób na odległość. Bezpośrednio z lekarzem trzeba się spotkać w przypadku np. zatrucia, oparzenia, urazów, złamań i bólu w klatce piersiowej.
Co do szczegółów odsyłam cię na stronę lekarzy przyjmujących przez internet i tam znajdziesz wykaz z jakimi dolegliwościami trzeba się udać na SOR lub do przychodni https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
:)
olka

Post autor: olka »

Jak ja widzę niektórych lekarzy, na teleporadzie z 5 minut, to już mam ogólnie dość. Nie każdy ma informację o tym, jak to rozwiązać, ale moim zdaniem lekarze bez zaangażowania to również spory problem. Kolejna sprawa, że często problemem jest również nasza niewiedza. I dlatego może warto samemu się edukować, odwiedzając portal medyczny ?
GabrielRWrz

Post autor: GabrielRWrz »

Moim zdaniem trudno wyleczyć się teleporadą, to jakiś absurd jest ;) Na twoim miejscu nie szukałaby drogi na skróty, w końcu chodzi o zdrowie, a to masz tylko jedno. Możesz się oczywiście umówić w niektórych miejscach przez Internet, Enel-Sport tak na przykład ma że wypełniasz tylko formularz kontaktowy i oni dzwonią do Ciebie i umawiają wizytę. Ale to oczywiście nie to samo co teleporada :D
ODPOWIEDZ