Jak dbacie o swój samochód?

GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: GabrielRWrz »

Tak jak w temacie chciałem zapytać w jaki sposób dbacie o swój samochód? Czyścicie go sami czy raczej korzystacie ze SPA dla aut? Ja ze swojej strony mogę polecić studio auto detailingu purebrothers/pl/. Korzystałem wielokrotnie z ich usług i za każdym razem pełna profeska ;)
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: nuber »

Ja jeżdżę regularnie z moim autem na przeglądy więc nie ma z tym problemu że się psuje czy coś podobnego. A do tego wykupiłem mu naprawdę dobre ubezpieczenie z usługami dodatkowymi. Tutaj compensa/pl/ wam polecam ofertę bo jednak mają niskie stawki i dobre warunki dają.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: klamra »

Kosmetyka auta to nie tylko jego mycie. To także pielęgnacja z użyciem profesjonalnych kosmetyków. Pamiętajcie między innymi o stosowaniu takich akcesoriów: shiningcar/pl/niewidzialne-wycieraczki/koch-chemie-nano-glasversiegelung-powloka-ochronna-do-szyb-hydrofobowa . W tym sklepie online znajdziecie także kosmetyki do czyszczenia wnętrza samochodu.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: groszek »

Ja uważam, że w kazdym samochodzie powinien znaleźć się alkomat - alko-maty/pl/19-alkohit Zbyt wiele osób jeździ pod wpływem alkoholu! Trzeba miec tego swiadomość i przeciwdziałac takim zachowaniom.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: nuber »

Zawsze trzeba dbać o swój samochód jak nie o nowy to tym bardziej o starszy. Należy dbać po to by nie wyszła korozja - chociaż ona może wyjść czasem. By zmniejszyć prawdopodobieństwo korozji oraz jeśli chcecie bać o podwozie swojego samochodu to polecam firmę konserwacje.co/ . Ona się zajmie waszym samochodem.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Jak dbacie o swój samochód?

Post autor: zuzia12 »

Ja dbam o samochód - regularnie jeżdżę na przeglądy i sprawdzam, czy z autem wszystko ok. Jednak ostatnio i tak pomagała mi pomoc drogowa Ustka: pomocdrogowa.ustka/pl/ . W te największe mrozy auto nie chciało niestety odpalić.
ODPOWIEDZ