Władny ogródek

Narkoman
Posty: 23
Rejestracja: pt kwie 17, 2020 3:47 pm

Władny ogródek

Post autor: Narkoman »

Odziedziczyłam po rodzicach działkę pracowniczą, na której sama rzadko bywałam. Cieszyło mnie, że rosną kwiaty, truskawki, maliny..., które pielęgnowała jeszcze moja mama. Za to moje uprawy zupełnie nie wychodziły. Nie myślałam, że to takie trudne. Jak Wy sobie z tym radzicie?
Langsam
Posty: 52
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 pm

Re: Władny ogródek

Post autor: Langsam »

No niestety, same rosną tylko chwasty. Zainteresuj się sposobami wspierania konkretnych roślin, które chcesz mieć w swoim ogrodzie. Warto wiedzieć jakie szkodniki mogą je atakować i jakiego nawozu potrzebują, żeby ładnie rosły i owocowały. W internetowym sklepie ogrodniczym Plantet.pl znajdziesz zarówno nawozy jak i środki ochrony roślin z instrukcją jak je stosować https://plantet.pl/nawozy . Systematyczna pielęgnacja na pewno da efekty i będziesz się cieszyć pięknym ogrodem.
klamra
Posty: 143
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Władny ogródek

Post autor: klamra »

We własnym ogródku można też mieć własny kompostownik. Warto poczytać sobie więcej o tym, jak zrobić taki kompostownik: https://ogrodolandia.pl/jak-zrobic-komp ... k-ogrodowy . Uważam, że jest to bardzo praktyczna wiedza i takie rozwiązanie może się każdemu przydać.
ODPOWIEDZ