Ślub

sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Ślub

Post autor: sisi »

Cześć, porozmawiajmy o weselach. Czy zatrzymaliście swoje plany w związku z koronawirusem? Jeśli tak, to jak to widzicie, co należy robić, a czego nie? Może jednak podpowiecie, jak to zrobić, żeby się udało? Prawda jest taka, że ja chcę wziąć ślub jednostronny i to jest troszkę inna uroczystość, ale tak mocno się znów nie różni. Grajek i catering są mi potrzebne.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Ślub

Post autor: stylowa »

Jeśli jesteście właśnie w trakcie organizacji Waszego ślubu, to na pewno przydadzą się Wam jakieś ładne, oryginalne ozdoby ślubne. Spory ich wybór widziałam ostatnio w sklepie internetowym happenings/pl/dekoracje-slubne. Jak widać ceny są tam bardzo konkurencyjne, więc sądzę, że warto się rozejrzeć ;)
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Ślub

Post autor: malwina »

Ślub i wesele to wyjątkowy czas :) ja zaczęłam już przygotowania, obecnie jestem na etapie wyboru sukni ślubnej :) przejrzałam już oferty kilku salonów i najbardziej spodobała mi się ta z Agnes Fashion Group agnesfashiongroup/pl/. Warto zerknąć bo wybór jest bardzo szeroki, suknie są przepiękne a do tego w korzystnych cenach :)
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Ślub

Post autor: Vitka »

Uważam dokładnie tak jak poprzednicy i poprzedniczki. Dobry fotograf to podstawa, ślubu nie bierze się co tydzień, najczęściej jest to raz w życiu mimo wszystko. Ja z żoną wybrałemcreativefilms/pl/fotografia/ i nie mam powodów do narzekań uśmiech
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Ślub

Post autor: olka »

Wybieranie elementów na przyjęcie weselne wcale nie jest takie proste. Sama sala i jedzenie to spory wydatek i problem, a co jeszcze z takimi elementami jak fotografia ślubna ? Wiem, że większość się stara maksymalnie, ale nie wszystko możemy przewidzieć. Dlatego powinniśmy wybierać tylko najlepszych. Ot co.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Ślub

Post autor: gina »

Ciekawa jestem czy fotograf ślubny Bełchatów u was już jest też wybrany??? Czy to zostawiliście na sam koniec??? Ja przyznam się, że mam załatwioną salę , zespół, a teraz zabieram się za poszukiwania dobrego fotografa. Może polecicie mi kogoś sprawdzonego?
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Ślub

Post autor: nuber »

Ślub to najważniejsza rzec tym bardziej dla kobiety. Dlatego Panna Młoda musi być idealnie ubrana, niczym jak księżniczka. Jeśli chcesz znaleźć idealna dla siebie sukienkę to polecam zajrzeć tu agnesfashiongroup/pl/ . Do wybory jest wiele fasonów, kolorów, dodatków. Sama zobacz nie pożałujesz. Polecam serdecznik
Langsam
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 pm

Re: Ślub

Post autor: Langsam »

Czy mogę narzeczonemu w rewanżu za pierścionek zaręczynowy dać w prezencie naszyjnik z nieśmiertelnikiem z wygrawerowanym naszym wspólnym symbolem? Taki naszyjnik wypatrzyłam w sklepie z biżuterią ze stali szlachetnej Manoki.pl https://www.manoki.pl/szary-szczotkowan ... 11997.html Mój narzeczony lubi taka biżuterię.
Obrazek
ODPOWIEDZ