Magiczna Klinika w Nowym Sączu

malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: malwina »

Hej hej wszystkim :) czy ktoś z Was miał już może okazję odwiedzić Magiczną Klinike w Nowym Sączu? planuję wybrać się po raz pierwszy na zabieg medycyny estetycznej i pomyślałam o tym salonie. co sądzicie ?
pariss
Posty: 52
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:10 pm

Re: Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: pariss »

W Nowym Sączu co prawda nigdy nie byłam natomiast Magiczną Klinikę jak najbardziej znam i polecam :) chodzę do nich na zabiegi już od dłuższego czasu :) wysoki standard obsługi, rozsądne ceny, świetni i bardzo zaangażowani w swoją pracę lekarze.
juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Re: Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: juwcia »

zapisuj się, na pewno będziesz zadowolona. ja też chodzę do nich w innym mieście ale z tego co wiem, to wszędzie przyjmują Ci sami lekarze, zabiegi też są robione na takich samych produktach więc jakość usług jest wszędzie taka sama. a na jaki zabieg chcesz się zapisać :)?
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: malwina »

Bardzo Wam dziękuje za polecenie ") sprawdziłam sobie raz jeszcze ich ofertę, prześledziłam fanpage i wygląda na to, ze rzeczywiście ich oferta jest najlepsza. No i ceny mają tu wyjątkowo konkurencyjne.
juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Re: Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: juwcia »

to prawda, pod kątem cen są bardzo konkurencyjni. Dodatkowo warto śledzić ich stronę na fb bo tam pojawiają się informację o promocjach :) jeśli się zdecydujesz to daj znać, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: nuber »

Magiczna Klinika znana jest w wielu miejscach w całej Polsce, a ich oferta skierowana jest do osób, które chcą zadbać o swój wygląd. Myślę, że warto sprawdzić, jakie zabiegi dopasują, bo często marzymy o jakiś zmianach w naszym wyglądzie :)
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Magiczna Klinika w Nowym Sączu

Post autor: milka »

Jasne, że tak. Magiczna Klinika ma oddziały w całej Polsce, a ja ze swojej strony mogę polecić tę w Grudziądzu, chociaż wiem, że w Nowym Sączu też mają oddział. Mają doświadczonych lekarzy, dlatego nie zastanawiajcie się, tylko zapiszcie się na zabieg. Na termin nie czeka się długo, a wszystko wykonane jest profesjonalnie. Nie zawiedziecie się. Tutaj jest ich pełna oferta magicznaklinika/pl .
ODPOWIEDZ