Serwis samochodowy

stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Serwis samochodowy

Post autor: stylowa »

Witajcie,
jeśli ktoś z Was szukałby dobrego serwisu samochodowego z województwa małopolskiego, a dokładniej z Tarnowa, to polecam serwis omt-serwis/pl/. Jak widać naprawiają tam różne usterki w różnych rodzajach aut, a za taką naprawą nigdy nie trzeba długo czekać ;) Nie musicie się też martwić, że dużo za nią zapłacicie ;)
Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Domis3223 »

Szukacie serwisu z małopolski, to z cala odpowiedzialnością mogę polecić wielokrotnie sprawdzony przeze mnie carsed.seat-auto/pl/modele/nowa-ibiza . Bardzo miła obsługa, znają się na robocie, szybko zdiagnozują, na co choruje wasze auto i pomogą w naprawie.
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli chodzi o serwisy w tej okolicy, to raz musiałam skorzystać podczas wyjazdu. Polecono mi switon-paczkowski.seat-auto/pl/ i byłam zadowolona. Więcej na temat tych okolic nie mogę powiedzieć, ponieważ mieszkam gdzieś indziej, ale zapamiętałam tę niespodziankę w trasie i byłam bardzo zadowolona, że tak szybko wszystko poszła i mogłam jechać dalej, nawet nie spóźniłam się na spotkanie.
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Muszę zmienić pióra wycieraczek, jednak są one jakoś dziwnie montowane erli/pl/kategoria/piora-wycieraczek-pojedyncze/7283 czy jak pojadę do serwisu to mi załatwia to od ręki?
ODPOWIEDZ