Wymiana pieca

Orchidea
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 07, 2020 4:07 pm

Wymiana pieca

Post autor: Orchidea »

Hej,

mam pytanie dotyczące nowych domów i ogrzewania. Otóż jestem przy końcu budowy domu, kupiliśmy sobie kominek na drewno. Ale naszła mnie taka myśl, czy mój dom będzie odebrany do użytku ze względu na kominek i środowisko. Teraz cały czas się mówi o tej wymianie ogrzewania... Jest jeszcze szansa, że mogę go zwrócić albo wymienić na coś bez problemu na stronie producenta: wkladygrzewcze/pl/pl/c/Akcesoria/584. Ale już trochę nie wiem, co robić. Mieliście jakieś problemy ze względu na ogrzewanie przy odbiorze domu?
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Wymiana pieca

Post autor: zuzia12 »

A może zdecydujecie się na ogrzewanie podłogowe? Wiem, że wiele osób obecnie wybiera to rozwiązanie. Dlatego zobaczcie, czym zajmuje się firma EWOL - specjaliści od elektryki i ogrzewania: ewol-ogrzewanie/pl/ .
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: gina »

Jak chodzi o możliwość ich montażu w Krakowie kotłów i generalnie zakup bardzo dobrych pieców, to tutaj najbardziej możecie polegać na firmie atigo/pl/kotly-buderus/ . To, prawdziwi specjaliści. Dzięki ich fachowcom, montaż zostanie przeprowadzony bezproblemowo, szybko i skutecznie. Także warto do nich się zgłosić.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: stylówka »

Budując dom mamy o tyle łatwiej, ze sami decydujemy o wszystkim nawet o tym jaki rodzaj ogrzewania będziemy mieli. Gorzej już jest jak kupujemy dom stary i pierwsze co w nim robimy to wymieniamy piec i ogrzewanie. Moi znajomi na przykład zdecydowali się na ogrzewanie na podczerwień ekopodczerwien/pl/ogrzewanie-na-podczerwien dzięki któremu zaoszczędzają dość sporo w czasie sezonu grzewczego. Poza tym rodzaj ciepła jest taki sam jak w jakimkolwiek innym przypadku, ale dużo taniej nam ono wychodzi.
sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: sisi »

Ja również myślałam o piecu, ale udało mi się dostać polecenie świetnego instalatora pomp ciepła i klimatyzacji z naszego regionu, to nie będę się więcej zastanawiać. Na usługi Humido humido/pl/?utm_source=brandle&utm_medium=influence%20marketing&utm_campaign=humido będę również miała dodatkowe dofinansowanie z Czyste Powietrze, a oni sami dokładają nawilżacz za 1 zł.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: Krasnek »

Nas interesują tylko nowe wkłady kominkowe , bo pieca nie musimy wymieniać. Jednak już wiem, że raczej zamówimy taki element u producenta Ignis. Oferują nowoczesną technologię połączoną z rzemieślniczą precyzją więc jakość jest z pewnością bardzo wysoka. Najważniejsze aby cała konstrukcja dawała poczucie bezpieczeństwa.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Wymiana pieca

Post autor: Inna12 »

A na jaki typ pieca chcesz wymienic dotychczasowy? ja zastanawiałam się nad systemem ogrzewania i chyba postawię na gaz, Na stronach takich dostawców jak lpgdirect/pl/ Możesz znaleźc najkorzystniejesze oferty od M6 za LPG. Przekonuje mnie również sama kwestia ekologii o którą musimy zacząc dbac.
kamilka45
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:59 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: kamilka45 »

Wymiana pieca jest ważna i warto zadbać podczas wymiany, aby kupić coś ekologicznego i godnego uwagi. Widziałam ciekawe propozycje na sobianek/pl/ . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie , a jednak ekologia jest ceniona w naszej społeczności i trzeba zwracać na nią uwagę.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: arax »

No według mnie też od razu powinieneś zainwestować w pompę ciepła. Jeżeli nie wiesz gdzie się zwrócić o to to mogę Ci od siebie polecić https://kociolcenowy.pl/13-pompy . Są to aktualnie chyba najlepsi fachowcy w tej dziedzinie. Mają ogromne doświadczenie i znają się tam na rzeczy. Koniecznie zadzwoń i umów się na spotkanie.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: Vitka »

To od razu pewnie też bedziesz wymienać grzejniki. Moja ciocia robiłą tak samo, tylko tym razem postawiła na grzejniki dekoracyjne od Imers imers/pl/. Sama nie wiedziałam , ze jest taka możliwość ale ostateczny efekt mnie powalił. Świetnie to wygląda.
ODPOWIEDZ