mieszkanie - śląsk

spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

mieszkanie - śląsk

Post autor: spalony »

Szukam dobrej oferty na kupno mieszkania na terenie śląska. Najlepiej by to było mieszkanie o dużym metrażu. Możecie mi pomóc.
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: mieszkanie - śląsk

Post autor: Renata »

Jeśli szukasz mieszkania na terenie śląska to zobacz tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro jest na rynku od 2007roku. Ma duże doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A że zawsze liczy się z oczekiwaniami klientów, to na pewno znajdzie mieszkanie jakie tobie będzie odpowiadać. Skorzystaj z danych kontaktowych podanych na stronie.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: mieszkanie - śląsk

Post autor: gina »

A mnie marzy się mieszkanie, tam gdzie teraz pracuje, czyli w Krakowie. Nie musiałabym tak daleko dojeżdżać. Może kojarzycie dobrego deweloper kraków, który może mi zaoferować coś nowoczesnego, funkcjonalnego i w dobrej lokalizacji?
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: mieszkanie - śląsk

Post autor: nuber »

Moim priorytetem jest sprzedaż nieruchomości, której jestem współwłaścicielem. Drugi właściciel niestety zapadł się pod ziemię, a ja zastanawiam się czy można jakoś sprzedaż załatwić bez niego. Firma GRB Nieruchomości wie co robić gdy jest nieznany współwłasciciel z ich pomocą na pewno mi się uda sfinalizować sprzedaż.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: mieszkanie - śląsk

Post autor: groszek »

Ja ostatnio zastanawiałam się czy kupić dom czy mieszkania... W podjęciu decyzji pomógł mi poniekąd ten artykuł https://polskiebudowlane.pl/portal/dom-czy-mieszkanie/ Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to po nowym roku będe już na swoim.
ODPOWIEDZ