Szukam mebli ogrodowych

Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Szukam mebli ogrodowych

Post autor: firut »

Jak w temacie - szukam dobrych mebli ogrodowych... Macie z tym jakieś doświadczenie i możecie coś polecić? Ja się zastanawiam np. nad taką ofertą https://www.wooder.com/wyposazenie-ogro ... -ogrodowe/ Co sądzicie?
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: stylowa »

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne meble ogrodowe używane , które wyglądały praktycznie jak nowe, w serwisie ogłoszeniowym Pokato/pl. Moim zdaniem warto się tam rozejrzeć, ponieważ jest tam naprawdę mnóstwo takich ogłoszeń :) Może i Wy coś dla siebie znajdziecie ;)
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: groszek »

Udało ci się wybrać jakieś meble? Jeśli nie to polecam ten artykuł wnetrza-ze-smakiem/pl/meble-balkonowe-drewna-tworzywa powinien pomóc ;) Ja też ostatnio miałam podobne dylematy i ostatecznie wybraliśmy meble drewniane na taras. Póki co jestem z nich bardzo zadowolona i mam nadzieję, że posłużą nam przez kilka sezonów.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: zuzia12 »

Uważam, że wybór odpowiednich mebli ogrodowych należy tylko do Ciebie. Jeśli jednak nie potrafisz podjąć decyzji o zakupie to poszukaj różnych porad w internecie. W artykułach takich jak ki24.info/pl/652_materialy_partnera/17423_stylowa-aranzacja-domu---jaki-stol-ogrodowy-wybrac.html można znaleźć wiele przydatnych informacji.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: stylówka »

Nie tylko Wy jedni poszukujecie dobrych i niedrogich mebli do ogrodu. A że ja nie lubię chodzić po sklepach stacjonarnych i przeglądanie tych wszystkich mebli to przeszłam na szukanie w necie. Bo to jest dużo łatwiejsza forma zakupowa z której z pewnością warto skorzystać. I tak znalazłam tę stronę euroogrod/com/pl dzięki której w jednym miejscu dostaniemy wszystko co wiąże się z ogrodem
balbina
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:07 pm

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: balbina »

By nasz ogród wyglądał jak z bajki,warto kupić meble nie tylko eleganckie,ale przede wszystkim wytrzymałe i solidnie wykonane.Takie meble to zakup na lata,muszą cały czas być w doskonałym stanie.Poszukując takich mebli warto udać się do edinos/pl/ogrod gdzie znajdziemy meble w różnych cenach,stylach,nadające się zarówno do dużych ogrodów jak i tych mniejszych okalających nasze domy.
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja kupiłam meble na taras w salonie meblowym emwomeble/pl/pl/c/Meble-ogrodowe/401 fajnie, bo trafiłam na spora wyprzedaż posezonową, także za niewielkie pieniądze urządziłam sobie cały taras. Łącznie z poduszkami na siedziska, fotelem wiszącym i hustawką.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: homekk »

Meble ogrodowe to oczywiście bardzo ważna sprawa. Bo jednak chcemy mieć na czym siedzieć i pić kawkę. Ale nie zapominajmy, że nasze dzieciaki także chcą mieć co robić w tym ogrodzie. Dlatego też pomyślałam, że teraz kupię im trampolinę. I szukałam takiej najlepszej w internecie i tak trafiłam na taką ofertę dollo/pl/turystyka_i_ogrod/ogrod/trampoliny_i_akcesoria.html dzięki której kupowanie trampoliny nie jest takie trudne jakby nam się to wydawało.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: klamra »

Myślę, że w tej sytuacji zaciekawić Cię może architektura ogrodowa Wrocław Ogrodolandia: ogrodolandia.i-wroclaw/pl/ . W ofercie tej firmy można znaleźć najróżniejsze meble i akcesoria do ogrodu. Z pewnością znajdziesz tutaj także coś dla siebie.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Szukam mebli ogrodowych

Post autor: arax »

No ja właśnie też czegoś szukam, ale nie wiem co będzie u mnie pasowało. W ogóle temat aranżacji jest zbyt skomplikowany dla mnie. Chyba zdecyduję się na jakieś profesjonalne centrum ogrodnicze, które się tym zajmuje. Na przykład coś takiego http://gardenwizja.pl/centrum-ogrodnicze/ . Wydaje mi się, że może się to sprawdzić.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
ODPOWIEDZ