Salon

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Salon

Post autor: Vitka »

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i różne takie akcesoria. Dobrze, że można tutaj rawos/pl/ znaleźć takie rzeczy i dodatkowo je dokupić by wymienić na nowe, lepsze.
Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: Salon

Post autor: Domis3223 »

Urządzam salon, właściwie to już kończę i został mi taki fajny kącik, chciala bym sobie zrobić tam takie miejsce do czytania, szydełkowania i innych fajnych zajęć. Fajną lampę pasująca do całej reszty wystroju salonu już mam, teraz czas na fotel, chciałabym cos takiego meblemakarowski/pl/pl/c/Fotele/422, jednak nie bardzo mi pasuje do całej reszty, więc szukam czegoś lżejszego, a przynajmniej na takie wyglądające.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Salon

Post autor: homekk »

Skoro mowa o salonie to ja zastanawiam się nad kupnem do niego jakieś fajnej praktycznej komody. Bo jednak mebli dużo w salonie nie potrzeba, ale taka komoda z pewnością by się przydała. Wiec szukałam takiej w necie i znalazłam tutaj taniomania/pl/t/tanie-komody nawet kilka bardzo ciekawych modeli komód w bardzo dobrych cenach. Więc teraz pozostaje mi się na jakąś jedną zdecydować i zamówić.
sabina11
Posty: 43
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:30 pm

Re: Salon

Post autor: sabina11 »

Salon to miejsce wyjątkowe w każdym domu,musi być nie tylko przytulne,urządzone ze smakiem, ale też wygodne i funkcjonalne,tak by każdy z domowników znalazł w nim kącik dla siebie.Salon pełni też funkcję reprezentacyjna,kiedy odwiedzają nas znajomi,warto więc postawić w nim meble z edinos/pl/
Jest to sklep,oferujący szeroką gammę wygodnych,trwałych i pięknych mebli,które będą przyciągać wzrok i cieszyć swoim niepowtarzalnym designem.
sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Salon

Post autor: sisi »

No dobrze, a możecie mi powiedzieć, czy krzesła do salonu to dobry wybór? Jak to widzicie na co dzień? Ja do tej pory myślałam, że krzesła to tylko do jadalni się daje, albo jako hokery, do kuchni, np.: przy wysepce. Myślę jednak, że zawsze dobrze jest się otworzyć na coś nowego. Wiecie, zmienić styl i przekonania.
Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Re: Salon

Post autor: Felider »

A może znajdziecie coś ciekawego tu https://www.edinos.pl/salon ? Moim zdaniem absolutnie warto się temu bliżej przyjrzeć :)
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Salon

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja niedawno przeprowadzałam remont swojego mieszkania, i odwiedziłam dużą ilość różnych salonów meblowych, jednak ostatecznie prawie wszystkie meble kupiłam w salonie Rosanero, są to meble bardzo dobrej jakości. Jest to bardzo fajne miejsce, ponieważ masz mozliwosc aby kupić tam wszystko, czego potrzeba do aranżacji mieszkania.
BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: Salon

Post autor: BeataE0020 »

A co powiecie na regał narożny do salonu? Ostatnio taki widziałam na sklepabcmeble/pl/14035-regal-narozny-z-drewna-sosnowego-rg133.html :) Świetna opcja, jeśli chcemy pomieścić dodatkowe rzeczy lub dekoracje.
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Salon

Post autor: Vitka »

Jak masz takie mieszkanie to warto było by zainwestować w jakieś fajne dodatki. Uważam, że kwiaty w ciekawym wazonie fajnie wpływają na wnętrze. Szukałam czegoś ciekawego tutaj sfmeble/pl/c/wazony-akcesoria-salon i już kilka fajnych modeli wypatrzyłam i pewnie kupie.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Salon

Post autor: stylówka »

Jeśli chodzi o salon to ja od jakiegoś czasu zaczęłam się zastanawiać jak można by jakoś bardziej ozdobić sufit. I jak zwykle szukałam jakiś inspiracji w internecie i miedzy innymi tutaj oswietleniowki/pl/listwy-sufitowe-styropianowe,c310.html znalazłam takie listwy sufitowe styropianowe które nie powiem bardzo mnie zainteresowały. Tylko, że zastanawiam się nad tym czy takie listwy w ogóle są praktyczne. Jak uważacie?
ODPOWIEDZ