Dach

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Dach

Post autor: Vitka »

Najlepiej wybrać takie które będą miały najdłuższą gwarancję ,a z tego co się orientuję to może być to nawet 50 lat. W każdym razie warto pomyśleć najpierw o stabilnej konstrukcji dachowej, dlatego najlepsze będą wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa/konstrukacja-dachu-szkieletowego-ul-kuznicka-w-lodzi . Jest to inwestycja na lata
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Dach

Post autor: stylowa »

A skoro już mowa o dachu, to czy ktoś z Was planuje właśnie zamówienie konstrukcji dachowej? Jeśli tak, to darmową wycenę takiej konstrukcji możecie zamówić w Pracowni Architektonicznej MG Projekt. Taki formularz kontaktowy znajdziecie na stronie internetowej mgdachy/pl/wycena-konstrukcji/. Polecam, w końcu nie macie nic do stracenia ;)
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Dach

Post autor: malwina »

Najważniejsze jest to, by taki dach odpowiednio ocieplić. To wpłynie na obniżenie kosztów za energię, wyciszy przed hałasem czy odpowiednio zabezpieczy przed nadmiernym chłodem/upałem. Jeśli szukacie firmy, która specjalizuje się w dociepleniu stropodachów to bez dwóch zdań polecam stropodachy/com/pl/. kompleksowa oferta, indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Dach

Post autor: gina »

Jeszcze to co ja mogę dodać, bo nikt tutaj nie napisał - to to, że będą wam potrzebne też dobre materiały hydroizolacyjne. Z tego co ja wiem, to bardzo polecana jest w tym kierunku firma WaterBlock waterblock.eu/ - także w razie czego możecie do nich się zgłosić, sprawdzić sobie dokładnie ich ofertę itd. Również możecie się z nimi skontaktować, jak nie będziecie mieć pewności co do wyboru odpowiedniego produktu dla siebie.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dach

Post autor: nuber »

Jak dbacie o dach? Myjecie go i malujecie? Artykuł: https://www.emkielce.pl/ciekawostki/mal ... jest-wazne szczegółowo jest opisane dlaczego warto regularnie malować dach. Warto poświęcić chwilę na przeczytanie go.
ODPOWIEDZ