Ogrzewanie a pompa ciepła

RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: RafalCraft »

Hej. Jeśli szukacie dobrego i ekologicznego rozwiązania, jeśli chodzi o ogrzewanie to zdecydowanie zachęcam, aby zapoznać się z ofertą varme.tech/. Varme to polska marka, która gwarantuje wysoką jakość urządzeń ze względu na wykorzystanie podzespołów marek jak Panasonic, Wolong czy Carel. Do tego gwarancja i serwis w Polsce. Na ich stronie możecie znaleźć urządzenia o typie monobloku oraz SPLIT :)
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: lilly »

Cokolwiek założymy, musimy pamiętać, że przede wszystkim problemem może być to, że przede wszystkim nie mamy odpowiedniego wyposażenia. I też nie wiemy na 100% , czy nam się to wszystko ładnie ułoży. Dlatego frezowanie kominów potrzebne może być wam zawsze. Ogólnie nie mam pojęcia jak to się robi, ale wiele osób mówi, że można kogoś po prostu do tego zaprosić.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: nuber »

To chyba dobry wybór

__
dociski szybkomocujące
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: zuzia12 »

Myślę, że w tej sytuacji warto też rzucić okiem na takie rozwiązanie jak pompa ciepła: https://hap.pl/pl/menu/ogrzewanie/pompy-ciepla-243 . Warto poczytać o jej właściwościach. Ja mam takie ogrzewanie w domu i jestem bardzo zadowolona.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: Inna12 »

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy budowie instalacji gazowych, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://www.axangaz.pl/budowa-instalacji-gazowych/. Tam znajdziesz doświadczony zespół, który pomoże Ci w zaprojektowaniu i realizacji instalacji o wysokim standardzie. Dostawca ten oferuje produkty najwyższej jakości, które zapewnią niezawodność i efektywność Twojej instalacji gazowej.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: olka »

Powiedzcie mi proszę czy piecyk elektryczny do ogrzewania pomieszczeń sprawdza się tak na dłuższą metę? Firma budowlana, poleciła nam jego zakup u nich w firmie, ale nie wiem czy jest to dobra metoda ogrzewania dość sporego domu.
ODPOWIEDZ