Odchudzanie

Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: Stajl »

Hmm wg mnie - ruch to podstawa! A dopiero potem jakas dieta. A najlepiej - polaczyc jedno z drugim. Cwiczyc mozna przeciez takze w domu, jezeli nie macie czasu/ochoty chodzic na silownie, lub sie boicie przez koronariwusa. Przeciez np takie hantelki: bushido-sport/pl/pol_m_Asortyment_Obciazenia_Hentle-Kettlebell-389.html nie kosztuja duzo, nie zajmuja duzo miejsca - a to juz jest podstawowe narzedzie cwiczen w domu. Do tego jakas skakanka, karimata do cwiczen i mozna dzialac!
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Odchudzanie

Post autor: homekk »

A może by tak wypróbować czegoś innego na odchudzanie. Bo koleżanka wspomniała mi, że znalazła taki sklep z nasionami marihuany hiszpanskienasiona/pl/ i zamówiła na wypróbowanie kilka takich nasionek. Przeczytała gdzieś, że jakaś modelka za pomocą tych nasion schudła i to bardzo dużo gdyż nie czuła głodu. Nie jestem do tego przekonana ale każdy robi jak uważa
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Odchudzanie

Post autor: groszek »

Odchudzając się pamiętaj o ćwiczeniach! Nie musisz od razu wylewać siódmych potów na siłowni. Możesz zacząć od cwiczeń z hula hop - magazyn.ceneo/pl/artykuly/Hula-hop-z-wypustkami-cwiczenia-efekty-i-zasady-treningow albo skakanką. Ja ćwiczę w domu od trzech miesięcy i są naprawdę bardzo fajne efekty. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwosć.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Odchudzanie

Post autor: stylowa »

A jak radzicie sobie z ochotą na słodycze podczas odchudzania? Ja, kiedy już czuję, że naprawdę muszę zjeść coś słodkiego, sięgam po suszone daktyle. Kupuję je sobie zawsze w sklepie internetowym jawo2008/pl/88-daktyle-suszone, gdzie mają całkiem wysoką jakość, a wcale dużo nie kosztują ;) Polecam :)
coberka
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:26 am

Re: Odchudzanie

Post autor: coberka »

W kwestii solidnej diety z dowozem i dobrą obsługą - polecam firmę blackmonkeycooks/com/ . Jedzonko pierwsza klasa, zawsze estetycznie podane i niebiańskie w smaku. Cenowo też atrakcyjnie.
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: WioLka34 »

Ostatnio trochę bardziej przykuwam uwagę do tego co jem i staram się wprowadzać do diety więcej owoców i błonnika. Na śniadania mam zamiar przerzucić się na płatki śniadaniowe - aledobre/pl/27331,Crunchy_owocowe_350_g_Sante.html Bardzo lubię takie posiłki i myślę, że takie lżejsze śniadania będą znacznie lepsze niż serwowane do tej pory parówki czy smażone jajka.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: spalony »

By skutecznie się odchudzać, to trzeba racjonalnie się odżywiać i ćwiczyc. Dla panów dobra jest ta oferta tu marbo-sport/pl/product-pol-24565-Twister-stojac-i-siedzac-MP-U201-Marbo-Sport.html można ćwiczyć w pozycji stojącej i siedzącej. Pracować nad mięśniami całego ciala. Pozwala wymodelować sylwetkę, spalić tłuszcz i wyrzeźbić mięśnie.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: malwina »

a co sądzicie o dietach oczyszczających i detoksach ? wiadomo, że robi się je raz na jakiś czas :) Ja często klupuje soki warzywno-owocowe Nuja, możecie o nich poczytać tu nuja/pl/blog. fajne i proste rozwiązanie, nie trzeba kombinować, tracić czasu, wszystko jest dostarczane do domu i gotowe do użycia ( trzeba tylko pamiętać by soki trzymać w lodówce).
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: gina »

Dobrze wiedzieć.
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Odchudzanie

Post autor: balbo »

Ważne są ćwiczenia oraz oczywiście zbilansowana dieta. Tylko w ten sposób można osiągnąć sukces. Tutaj swidnica24/pl/2020/08/na-czym-polega-zbilansowane-zywienie/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat zbilansowanego żywienia. Niewątpliwie można się tam sporo dowiedzieć. Przede wszystkim ważne jest to, aby dążyć małymi kroczkami do celu.
ODPOWIEDZ