Kamerka do auta

Awatar użytkownika
nina998
Posty: 84
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:07 am

Kamerka do auta

Post autor: nina998 »

Hej! Szukasz porządnego wideorejestratora do swojego samochodu? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę Ci polecić urządzenia z tej stronki https://elektromaniacy.pl/pol_m_Zabezpi ... y-382.html . Osobiście sam zamawiałem z ich strony kamerkę i muszę wam powiedzieć, że sprawuje się ona po prostu świetnie! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Zaangażowanie uczuciowe to poważna sprawa.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Kamerka do auta

Post autor: stylowa »

A czy zastanawialiście się może kiedyś, czy używanie takich kamer do auta jest legalne? Jeśli tak, to polecam przeczytać sobie artykuł na stronie internetowej smartcams/pl/blog/50_kamery-samochodowe-czy-legalne.html. Myślę, że rozwieje on Wasze wątpliwości ;)
Awatar użytkownika
Cleo
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:46 pm

Re: Kamerka do auta

Post autor: Cleo »

Z tego co widzę to mają oni całkiem przyzwoite ceny. Może warto się skusić?
Jeśli chcesz być kochanym, bądź godny miłości.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Kamerka do auta

Post autor: stylówka »

Każdy jakoś tam się stara aby ułatwić sobie prowadzenie samochodu i nie tylko. Dlatego też coraz częściej sięgamy po takiego typu akcesoria jak kamerka samochodowa. Teraz jest to prostsze bo te nowsze modelem samochodów mają wbudowane kamery. Wiem, bo na przykład w salonie BMW Bawaria Motors Warszawa. Nawet nie sądziłam, że w tak dobrym salonie można zakupić samochód i to na bardzo dogodnych warunkach.
ODPOWIEDZ